wtorek 19 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie Zawody 2016 (zakończone) Spacerek dla Piotrka

Spacerek dla Piotrka

„Spacerek dla Piotrka”- zaproszenie na bieg przełajowy do Iwin

 

 

 

Gminne Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej, Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie, Uczniowskie Kluby Sportowe „Tukan” oraz „Orientpark” Iwiny zapraszają wszystkich w sobotę 9.01.2016 roku (start o 11.00) na „Spacerek dla Piotrka”. Jest to bieg przełajowy który odbywa się już po raz siódmy w Iwinach. Jednym z głównych celów biegu jest zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. Do tej pory wspomagaliśmy WOŚP, od tego roku jednak postanowiliśmy wspomagać bardziej bezpośrednio. Wybór był dość łatwy. Jednogłośnie wybraliśmy naszego młodszego kolegę – Piotrka Kołodzieja. Piotrek ma 20 lat i jest zdany na pomoc swoich najbliższych i poruszanie się na wózku inwalidzkim.

Co do samego biegu, to niech Was nie zwodzi nazwa „spacerek”,  jest ona nieco żartobliwa. Bieg  na dystanise 5,6 km, na starcie którego, staje cała lokalna i nie tylko czołówka biegaczy w całym przekroju wiekowym. Pomiar czasu odbywa się w formie elektronicznej.  Bieg odbywa się w ramach Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego (drugi etap). Całość Grand Prix składa się z dziewięciu etapów, ale żeby być sklasyfikowanym , należy wziąć udział w siedmiu. Pełen wykaz znajdziecie na plakacie. Dodatkowo organizujemy bieg dla dzieci ze szkół podstawowych - 1 km; Gimnazjum - 3 km.

Zapisy do biegu głównego poprzez formularz zgłoszeniowy:                                                       

http://feniks-timing.pl/index.php/vii-biegowe-grand-prix-zaglebia-miedziowego-bieg-2-iwiny-44/


lub bezpośrednio w centrum zawodów (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iwinach) w sobotę 9 stycznia 2016, między 9:00 ,a 10:30. Zapisy dla kategorii szkolnych wyłącznie w dniu zawodów.

Po biegu zapraszamy na super smaczną zupę gulaszową !!!

Pliki do ściągnięcia

yourxporn