Tuesday 19 September 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Jesteś w: Wyniki E1+E2

Wyniki łączne

 

TDS 2016 E2

Total Results – TDS 2016 E2

2016-04-10

K10N

(14 / 14) Total time Behind
1. Maria Hajduk HKS Azymut Mochy 46:10
2. Julia Halewicz ORIENTPARK.PL IWINY 53:40 +7:30
3. Sonia Szeliga ORIENTPARK.PL IWINY 55:14 +9:04
4. Natalia Miś HKS Azymut Mochy 57:59 +11:49
5. Weronika Klecha HKS Azymut Mochy 59:24 +13:14
6. Emilia Murek HKS Azymut Mochy 1:00:06 +13:56
7. Wiktoria Kilarska ORIENTPARK.PL IWINY 1:02:40 +16:30
8. Milena Miś HKS Azymut Mochy 1:08:39 +22:29
9. Anna Haręźlak HKS Azymut Mochy 1:12:42 +26:32
10. Olga Balcerek LKO Leszno 1:17:01 +30:51
11. Antonina Bremska Leszno 1:29:56 +43:46
12. Natalia Markowska LKO Leszno 1:36:31 +50:21
13. Julia Prais LKO Leszno 2:13:08 +86:58
Nicola Zalisz LKO Leszno MP

K10

(5 / 5) Total time Behind
1. Honorata Kowalczyk ORIENTPARK.PL IWINY 47:43
2. Marcelina Zawada ORIENTPARK.PL IWINY 53:38 +5:55
3. Aleksandra Golinowska HKS Azymut Mochy 55:37 +7:54
Anna Banasiak MKS MOS Wrocław MP
Iga Mikołajczak LKO Leszno MP

K12

(21 / 21) Total time Behind
1. Matylda Leśniak UKS Kometa 30:43
2. Joanna Banasiak MKS MOS Wrocław 31:25 +0:42
3. Karolina Zawada ORIENTPARK.PL IWINY 42:38 +11:55
4. Wiktoria Kowalczyk ORIENTPARK.PL IWINY 44:07 +13:24
5. Zofia Łagoda MKS MOS Wrocław 44:30 +13:47
6. Aleksandra Łukasik UKS Lotna Zdzieszowice 53:26 +22:43
7. Natalia Burak UKS Lotna Zdzieszowice 54:59 +24:16
8. Klaudia Sienicz MKS MOS Wrocław 55:06 +24:23
9. Natalia Janczara MKS MOS Wrocław 58:29 +27:46
10. Julia Józefiak LKO Leszno 1:01:14 +30:31
11. Kinga Jurdeczka BUKOS Stary Belęcin 1:07:42 +36:59
12. Weronika Graba MKS MOS Wrocław 1:09:23 +38:40
13. Anna Dreier HKS Azymut Mochy 1:11:56 +41:13
14. Kaja Winiarska MKS MOS Wrocław 1:14:52 +44:09
15. Weronika Szymańska HKS Azymut Mochy 1:16:23 +45:40
16. Lidia Kurasińska HKS Azymut Mochy 1:57:24 +86:41
Aleksandra Biernaczyk BUKOS Stary Belęcin MP
Alicja Michalewicz HKS Azymut Mochy MP
Estera Karkut HKS Azymut Mochy MP
Julia Wolnik HKS Azymut Mochy MP
Wiktoria Kulka ORIENTPARK.PL IWINY DNS

K14

(28 / 28) Total time Behind
1. Nadia Kędzierska HKS Azymut Mochy 36:41
2. Julia Krempińska UKS Azymut Pabianice 39:24 +2:43
3. Aleksandra Polewka UKS Kometa 41:55 +5:14
4. Lidia Mejza BUKOS Stary Belęcin 45:11 +8:30
5. Kinga Pogoda UKS Kometa 47:45 +11:04
6. Emilia Piecek ORIENTPARK.PL IWINY 48:26 +11:45
7. Lidia Piwowar HKS Azymut Mochy 49:03 +12:22
8. Maja Brzezińska HKS Azymut Mochy 49:36 +12:55
9. Aleksandra Becmer MKS MOS Wrocław 49:42 +13:01
10. Natalia Sobel UKS Kometa 50:45 +14:04
11. Weronika Marciniak BUKOS Stary Belęcin 54:04 +17:23
12. Adrianna Pabich HKS Azymut Mochy 55:45 +19:04
13. Karolina Dammfeld UKS Lotna Zdzieszowice 56:37 +19:56
14. Paulina Szajer MKS MOS Wrocław 59:09 +22:28
15. Martyna Bąkowska SP 36 Gliwice 1:02:11 +25:30
16. Wiktoria Kranc UKS Reflex Rybnik 1:03:57 +27:16
17. Magdalena Ogrodnik UKS Lotna Zdzieszowice 1:04:33 +27:52
18. Wiktoria Czapska UKS Kometa 1:05:29 +28:48
19. Astrid Rönnmark OL Goerlitz 1:06:23 +29:42
20. Joanna Mazurek MKS MOS Wrocław 1:06:52 +30:11
21. Natalia Jarząb UKS Kometa 1:07:08 +30:27
22. Zofia Krudowska MKS MOS Wrocław 1:08:23 +31:42
23. Magdalena Zając HKS Azymut Mochy 1:12:03 +35:22
24. Kinga Skurak MKS MOS Wrocław 1:26:51 +50:10
Hanna Sudoł MKS MOS Wrocław MP
Wiktoria Rabiega LKO Leszno MP
Wiktoria Szafran MKS MOS Wrocław DNF
Katarzyna Nadera CX-80 Kalisz NTP

K16

(11 / 11) Total time Behind
1. Jagoda Seidel HKS Azymut Mochy 49:37
2. Katatrzyna Świca ORIENTPARK.PL IWINY 52:30 +2:53
3. Gabriela Piwko MKS Paulinum Jelenia Góra 55:28 +5:51
4. Marta Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 1:03:06 +13:29
5. Sylwia Spławska HKS Azymut Mochy 1:21:21 +31:44
6. Krystyna Mastela UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 1:31:10 +41:33
7. Martyna Zimończyk UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 1:43:11 +53:34
8. Amanda Stanek HKS Azymut Mochy 1:47:44 +58:07
9. Laura Koncka UKS Reflex Rybnik 1:50:04 +60:27
10. Anita Misnankin UKS Reflex Rybnik 1:57:32 +67:55
Klaudia Nicka ORIENTPARK.PL IWINY MP

K18/20/21

(6 / 6) Total time Behind
1. Weronika Machowska UKS OSiR Góra Kalwaria 1:13:34
2. Małgorzata Siess UKS Azymut Pabianice 1:24:45 +11:11
3. Lilianna Porada UKS Reflex Rybnik 1:32:21 +18:47
4. Dominika Wyleżoł MKS Paulinum Jelenia Góra 1:36:38 +23:04
5. Katarzyna Kalitka HKS Azymut Mochy 2:00:55 +47:21
Agnieszka Kalata MKS Paulinum Jelenia Góra NTP

K35/40

(5 / 5) Total time Behind
1. Katarzyna Konc UKS Azymut Pabianice 1:13:06
2. Maria Marszałek UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 1:14:02 +0:56
3. Justyna Smektała BUKOS Stary Belęcin 1:20:56 +7:50
4. Sylwia Łukaszyk Leszno 1:29:03 +15:57
Bianca Borrmann OL Goerlitz NTP

K45

(3 / 3) Total time Behind
1. Barbara Nowak HKS Azymut Mochy 53:58
2. Joanna Wysocka WKS ŚLĄSK Wrocław 55:34 +1:36
3. Beata Polewka UKS Kometa 1:26:27 +32:29

K50+

(3 / 3) Total time Behind
1. Olga Temnikova Kaliningrad 1:29:16
2. Alla Asylova Kaliningrad 1:32:16 +3:00
3. Ivana Kubátová OK Jiskra Novy Bor 1:37:16 +8:00

M10N

(10 / 10) Total time Behind
1. Bartosz Filipczak Dudziak Leszno 52:50
2. Piotr Golinowski HKS Azymut Mochy 58:01 +5:11
3. Łukasz Włodarczyk HKS Azymut Mochy 1:04:44 +11:54
4. Rafał Murawski HKS Azymut Mochy 1:06:42 +13:52
5. Maksymilian Łukaszyk LKO Leszno 1:17:26 +24:36
6. Adam Dammfeld UKS Lotna Zdzieszowice 1:26:44 +33:54
Alan Nadolski HKS Azymut Mochy MP
Jakub Łącki UKS OSiR Góra Kalwaria MP
Tobiasz Wyrwa HKS Azymut Mochy MP
Dwojak Gracjan ORIENTPARK.PL IWINY NTP

M10

(5 / 5) Total time Behind
1. Jędrzej Pachnik ORIENTPARK.PL IWINY 29:42
2. Michał Kurzyp MKS MOS Wrocław 33:20 +3:38
3. Franek Krempiński UKS Azymut Pabianice 33:25 +3:43
4. Łukasz Burak UKS Lotna Zdzieszowice 40:16 +10:34
5. Paweł Michalczak HKS Azymut Mochy 58:22 +28:40

M12

(12 / 12) Total time Behind
1. Amadeusz Cupryś HKS Azymut Mochy 43:23
2. Patryk Marszałek UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 46:30 +3:07
3. Wojciech Skowron SP 36 Gliwice 51:24 +8:01
4. Tomasz Staszak MKS Paulinum Jelenia Góra 57:12 +13:49
5. Patryk Zapart UKS Lotna Zdzieszowice 1:03:47 +20:24
6. Maksymilian Kofnet-Juda MKS MOS Wrocław 1:04:41 +21:18
7. Jakub Kubicki LUKS Azymek Zdzieszowice 1:16:34 +33:11
8. Patryk Skrzypczak HKS Azymut Mochy 1:26:16 +42:53
9. Damian Godek MKS MOS Wrocław 1:27:02 +43:39
10. Michał Górniaczyk HKS Azymut Mochy 2:32:17 +108:54
Mikołaj Jadczyk SP 36 Gliwice DNF
Kacper Niedzielski LKO Leszno DNS

M14

(31 / 31) Total time Behind
1. Mikołaj Paterek HKS Azymut Mochy 42:49
2. Alex Grobelny HKS Azymut Mochy 43:40 +0:51
3. Maciej Woźniak UKS Lotna Zdzieszowice 45:22 +2:33
4. Marcin Sikorski LUKS Azymek Zdzieszowice 47:08 +4:19
5. Jan Sztranek UKS Azymut Pabianice 49:29 +6:40
6. Stanisław Pachnik ORIENTPARK.PL IWINY 49:57 +7:08
7. Jakub Toborek MKS MOS Wrocław 54:05 +11:16
8. Stanisław Kurzyp MKS MOS Wrocław 55:00 +12:11
9. Dawid Siniecki BUKOS Stary Belęcin 55:45 +12:56
10. Błażej Kołeczko UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 56:35 +13:46
11. Patryk Smektała BUKOS Stary Belęcin 56:50 +14:01
12. Jakub Kochańczyk UKS Kometa 57:38 +14:49
13. Wojciech Rupociński LKO Leszno 1:04:49 +22:00
14. Bartosz Kukla UKS Kometa 1:05:47 +22:58
15. Daniel Barański MKS MOS Wrocław 1:08:21 +25:32
16. Kamil Lenartowicz MKS MOS Wrocław 1:11:31 +28:42
17. Bartłomiej Kołodziejczyk UKS Kometa 1:12:51 +30:02
18. Michał Towarek UKS Kometa 1:17:03 +34:14
19. Jakub Zaleski MKS Paulinum Jelenia Góra 1:19:49 +37:00
20. Marcin Mejza BUKOS Stary Belęcin 1:22:56 +40:07
21. Franciszek Łagoda MKS MOS Wrocław 1:23:10 +40:21
22. Patryk Stolarczyk UKS Reflex Rybnik 1:23:48 +40:59
23. Jakub Tousty SP 36 Gliwice 1:25:05 +42:16
24. Mikołaj Plezia MKS MOS Wrocław 1:33:26 +50:37
Dawid Muras UKS Reflex Rybnik MP
Jakub Jończy MKS Paulinum Jelenia Góra MP
Mikołaj Białasik LKO Leszno MP
Piotr Obstoj UKS Lotna Zdzieszowice MP
Tomasz Jacheć UKS Lotna Zdzieszowice MP
Łukasz Kołodziejczyk SP 36 Gliwice MP
Malte Borrmann OL Goerlitz NTP

M16

(16 / 17) Total time Behind
1. Jan Byrczek UKS Kometa 49:24
2. Dawid Antkowiak HKS Azymut Mochy 53:59 +4:35
3. Damian Hyla LUKS Azymek Zdzieszowice 54:08 +4:44
4. Jakub Kucharczyk UKS Kometa 55:11 +5:47
5. Mikołaj Gapiński ORIENTPARK.PL IWINY 57:31 +8:07
6. Grzegorz Słoma ORIENTPARK.PL IWINY 1:04:58 +15:34
7. Jakub Bienek UKS Reflex Rybnik 1:06:37 +17:13
8. Jakub Kuberski HKS Azymut Mochy 1:06:58 +17:34
9. Łukasz Rusinowski UKS Reflex Rybnik 1:08:14 +18:50
10. Wojciech Kruk MKS Paulinum Jelenia Góra 1:10:39 +21:15
11. Tristian Samulski MKS Paulinum Jelenia Góra 1:13:39 +24:15
Maciej Dudek HKS Azymut Mochy MP
Nikodem Seidel HKS Azymut Mochy MP
Krzysztof Szejnowski UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój NTP
Miłosz Andrzejewski MKS Paulinum Jelenia Góra NTP
Moritz Vogt OL Goerlitz NTP

M18

(4 / 4) Total time Behind
1. Wiktor Staszak MKS Paulinum Jelenia Góra 48:17
2. Maciej Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 50:33 +2:16
3. Matuesz Szwaja UKS Kometa 3:00:20 +132:03
Marcel Domagała MKS Paulinum Jelenia Góra MP

M20/21

(12 / 12) Total time Behind
1. Tomasz Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 57:25
2. Mariusz Pabich UKS Azymut Pabianice 58:30 +1:05
3. Łukasz Gryzio UKS Azymut Pabianice 1:02:07 +4:42
4. Bartosz Szeliga MKS Paulinum Jelenia Góra 1:02:25 +5:00
5. Pavel Petr OK Chrastava 1:12:36 +15:11
6. Michał Łubis UKS Azymut Pabianice 1:14:22 +16:57
7. Łukasz Łącki UKS OSiR Góra Kalwaria 1:20:06 +22:41
8. Przemek Lisowski KS Artemis Wrocław 1:20:10 +22:45
9. Jakub Duda Wleń 1:20:54 +23:29
10. Rafał Mastela UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 1:26:27 +29:02
11. Marek Markowski Feniks Legnica 1:33:05 +35:40
Łukasz Krupa OLAWS Złotoryja MP

M35

(7 / 7) Total time Behind
1. Tomasz Polewka UKS Kometa 1:19:54
2. Robert Porada UKS Reflex Rybnik 1:28:17 +8:23
3. Radosław Horodniczy Złotoryja 1:34:45 +14:51
4. Adam Domański Wrocław 1:36:28 +16:34
5. Waldemar Marszałek UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 1:41:36 +21:42
6. Łukasz Kołeczko UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 1:45:08 +25:14
7. Patryk Pietrzak HKS Azymut Mochy 1:47:18 +27:24

M40

(6 / 6) Total time Behind
1. Daniel Jończy MKS Paulinum Jelenia Góra 58:41
2. Ivan Vydra OK Chrastava 1:01:18 +2:37
3. Piotr Krempiński UKS Azymut Pabianice 1:03:26 +4:45
4. Piotr Murawski HKS Azymut Mochy 1:17:09 +18:28
Jörg Eppendorf OL Goerlitz NTP
Sven Borrmann OL Goerlitz NTP

M45

(7 / 7) Total time Behind
1. Marcin Szczygieł MKS MOS Wrocław 59:19
2. Piotr Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 1:05:05 +5:46
3. Martin Machara OK Jiskra Novy Bor 1:09:44 +10:25
4. Krzysztof Wrzesiński WKS Śląsk Wrocław 1:09:46 +10:27
5. Miloš Doležal OK Jiskra Novy Bor 1:14:37 +15:18
Dariusz Nadera CX-80 Kalisz NTP
Romuald Wysocki MKS MOS Wrocław NTP

M50

(2 / 2) Total time Behind
1. Martin Král OK Jiskra Novy Bor 1:45:06
2. Boris Doškář OK Jiskra Novy Bor 1:52:53 +7:47

M55/60

(6 / 6) Total time Behind
1. Boris Krylov Kaliningrad 51:09
2. Andrzej Skonieczny MKS Paulinum Jelenia Góra 59:38 +8:29
3. Pietrusinski Marek KS Artemis Wrocław 1:03:41 +12:32
4. Albert Asylov Kaliningrad 1:04:02 +12:53
5. Dariusz Polewski Jedynka Zdzieszowice 1:44:34 +53:25
Pavel Dikoš OK Jiskra Novy Bor DISQ

M65+

(4 / 4) Total time Behind
1. Edward Bartkowiak WKS Grunwald 51:26
2. Henryk Gliński KS Artemis Wrocław 1:02:03 +10:37
3. Waldemar Pietkiewicz indywid.Dolnośląskie 1:19:22 +27:56
Adam Bogulak MKS Paulinum Jelenia Góra MP

Rodzinna

(14 / 14) Total time Behind
1. Hanna Szczygieł MKS MOS Wrocław 43:14
2. Michał Jończy MKS Paulinum Jelenia Góra 45:41 +2:27
3. Sebastian Kilarski ORIENTPARK.PL IWINY 57:35 +14:21
4. Michalina Wysocka MKS MOS Wrocław 59:44 +16:30
5. Andrzej Dudziak Leszno 1:03:58 +20:44
6. Michał Jakubowski Indywidualny Leszno 1:05:45 +22:31
7. Maksymilian Kołeczko UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 1:06:49 +23:35
8. Dawid Marszałek UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 1:07:03 +23:49
9. Szymon Filusz UKS Reflex Rybnik 1:07:59 +24:45
10. Antoni Pachnik ORIENTPARK.PL IWINY 1:12:46 +29:32
11. Antoni Jakubowski Indywidualny Leszno 1:16:44 +33:30
12. Helena Przetacznik Jelenia Góra 1:17:36 +34:22
13. Bruno Pietrzak HKS Azymut Mochy 1:32:10 +48:56
14. Marcin Murek HKS Azymut Mochy 1:35:05 +51:51

T2

(4 / 4) Total time Behind
1. Adam Hyjek LUKS Azymek Zdzieszowice 33:59
2. Bogumiła Światkowska MKS Paulinum Jelenia Góra 1:00:54 +26:55
3. Jiří Našinec TJ Stadion Novy Bor 1:03:32 +29:33
Jaroslava Tučková OK Jiskra Novy Bor MP

T4

(7 / 7) Total time Behind
1. Marta Pabich UKS Azymut Pabianice 1:00:17
2. Marzena Ciarkowska 10BKPanc 1:38:37 +38:20
3. Damian Moczydlak 10BKPanc 1:40:35 +40:18
4. Patryk Murek HKS Azymut Mochy 1:52:31 +52:14
5. Magdalena Machowska-Łącka UKS OSiR Góra Kalwaria 2:13:54 +73:37
Aleksandra Grzegocka Wrocław DNS
Ewa Murawska HKS Azymut Mochy DNS

 

Created by MeOS 3.3.579: 2016-04-10 17:58:06





yourxporn