wtorek 19 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie Tajemnice Dolnego Śląska 2016

Tajemnice Dolnego Śląska 2016 (4)

niedziela, 03 kwietnia 2016 15:54
Redaktor: Dariusz Pachnik

Na początku kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu. Choroba dotyka ludzi różnych narodowości i różnych grup społecznych. Autyzm jest zaburzeniem, które powstaje w wyniku nieprawidłowej pracy mózgu. Osoby dotknięte tą dolegliwością unikają kontaktu wzrokowego, mają trudności w relacjach społecznych i komunikowaniu się. Pierwsze objawy autyzmu można dostrzec około 2-3 roku życia. Skala choroby cały czas rośnie. Coraz więcej dzieci, młodzieży i rodzin będzie potrzebować  pomocy i zrozumienia. Wraz z grupą wolontariacką KGHM przyłączamy się do inicjatywy „Na niebiesko dla autyzmu". Choć główne obchody mają miejsce 2 kwietnia, to cały miesiąc jest poświęcony temu problemowi. My chcemy zamanifestować swoje poparcie dla tej idei w dniu 9 kwietnia podczas biegu sprinterskiego w Złotoryi. Przyłączmy się wszyscy do akcji !!! Jeżeli macie koszulki lub cokolwiek innego w kolorze niebieskim to dajmy wyraz naszej solidarności. Ubierzmy się na niebiesko. Na pewno ponad 250 osób biegających po mieście ubranych w tym kolorze da ludziom do myślenia.

niedziela, 03 kwietnia 2016 15:37
Napisane przez Wojciech Pachnik

Dziękujemy za zapisanie się na tegoroczne Tajemnice Dolnego Śląska. W plikach do pobrania znajdują się mapy treningowe na Orientparku Ciche Szczęście. Zamieszczono również parametry tras. Wkrótce udostępnimy komunikat techniczny.

poniedziałek, 07 marca 2016 20:24
Napisane przez Wojciech Pachnik

Przypominamy o upływającym dzisiaj o północy I terminie zgłoszeń!

sobota, 20 lutego 2016 18:11
Napisane przez Wojciech Pachnik

Ruszamy z zapisami na drugą edycję Tajemnic Dolnego Śląska. Biuletyny są gotowe do ściągnięcia. W tym roku w formularzu można zgłaszać zapotrzebowanie na wyżywienie i zakwaterowanie na sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy.

yourxporn