Międzyczasy Skalny Sprint

Tajemnice Dolnego Śląska – Skalny Sprint
 

Results – Tajemnice Dolnego Śląska – Skalny Sprint

  2021-04-10
  M75 (1 / 1) Time Behind Time lost
  1. Waldemar Pietkiewicz 57:27 00:00
  4:20 (4:20) 1:32 (5:52) 4:39 (10:31) 5:12 (15:43) 3:38 (19:21) 2:38 (21:59)
  3:45 (25:44) 4:15 (29:59) 19:48 (49:47) 6:47 (56:34) 0:53 (57:27)
  M70 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Edward Bartkowiak WKS Grunwald, Poznań 31:54 02:21
  3:12 (3:12) 1:17 (4:29) 3:53 (8:22) 4:02 (12:24) 3:24 (15:48) 2:22 (18:10)
  4:36 (22:46) 2:36 (25:22) 6:04 (31:26) 0:28 (31:54)
  2. Andrzej Gorajski WKS Śląsk, Wrocław 33:56 +2:02 03:54
  2:53 (2:53) 1:42 (4:35) 3:53 (8:28) 3:10 (11:38) 3:48 (15:26) 5:24 (20:50)
  5:28 (26:18) 2:49 (29:07) 4:20 (33:27) 0:29 (33:56)
  M60 (3 / 4) Time Behind Time lost
  1. Włodzimierz Dyzio WKS Wawel, Kraków 17:47 00:00
  2:04 (2:04) 0:45 (2:49) 2:32 (5:21) 2:07 (7:28) 2:18 (9:46) 1:09 (10:55)
  2:43 (13:38) 1:10 (14:48) 2:40 (17:28) 0:19 (17:47)
  2. Wojciech Meliński 32:50 +15:03 10:03
  2:32 (2:32) 1:02 (3:34) 3:01 (6:35) 2:33 (9:08) 3:48 (12:56) 2:21 (15:17)
  12:31 (27:48) 1:52 (29:40) 2:46 (32:26) 0:24 (32:50)
  3. Andrzej Galla HKS Azymut, Mochy 33:02 +15:15 04:45
  3:06 (3:06) 2:39 (5:45) 3:58 (9:43) 3:52 (13:35) 3:50 (17:25) 3:12 (20:37)
  5:18 (25:55) 2:41 (28:36) 3:49 (32:25) 0:37 (33:02)
  M55 (2 / 3) Time Behind Time lost
  1. Remigiusz Widziewicz WKS Śląsk, Wrocław 17:45 00:00
  1:23 (1:23) 1:06 (2:29) 1:06 (3:35) 1:29 (5:04) 1:22 (6:26) 0:59 (7:25)
  0:44 (8:09) 1:44 (9:53) 1:44 (11:37) 1:39 (13:16) 1:01 (14:17) 1:26 (15:43)
  1:44 (17:27) 0:18 (17:45)
  2. Piotr Niessner WKS Wawel, Kraków 24:47 +7:02 03:23
  1:43 (1:43) 1:19 (3:02) 3:01 (6:03) 1:57 (8:00) 1:32 (9:32) 1:08 (10:40)
  0:47 (11:27) 2:55 (14:22) 2:25 (16:47) 1:53 (18:40) 1:36 (20:16) 1:42 (21:58)
  2:26 (24:24) 0:23 (24:47)
  M50 (6 / 8) Time Behind Time lost
  1. Piotr Cych 14:13 00:09
  2:15 (2:15) 1:04 (3:19) 0:29 (3:48) 1:39 (5:27) 0:35 (6:02) 1:10 (7:12)
  0:26 (7:38) 1:49 (9:27) 0:54 (10:21) 1:56 (12:17) 1:38 (13:55) 0:18 (14:13)
  2. Mariusz Kramski UKS Energetyk, Dychów 17:34 +3:21 00:37
  2:24 (2:24) 1:07 (3:31) 0:36 (4:07) 2:24 (6:31) 1:21 (7:52) 1:29 (9:21)
  0:33 (9:54) 2:00 (11:54) 1:11 (13:05) 2:08 (15:13) 2:02 (17:15) 0:19 (17:34)
  3. Krzysztof Urbaniak Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 17:39 +3:26 00:30
  2:39 (2:39) 1:41 (4:20) 0:40 (5:00) 2:22 (7:22) 0:45 (8:07) 1:29 (9:36)
  0:36 (10:12) 1:57 (12:09) 1:06 (13:15) 1:59 (15:14) 2:05 (17:19) 0:20 (17:39)
  4. Paweł Zieliński KS Hades, Poznań 19:04 +4:51 00:23
  2:37 (2:37) 1:24 (4:01) 0:38 (4:39) 2:34 (7:13) 0:45 (7:58) 1:41 (9:39)
  0:35 (10:14) 2:12 (12:26) 1:12 (13:38) 2:43 (16:21) 2:21 (18:42) 0:22 (19:04)
  5. Tomasz Michalak UNTS, Warszawa 20:52 +6:39 01:25
  3:14 (3:14) 1:47 (5:01) 1:06 (6:07) 2:43 (8:50) 0:54 (9:44) 1:27 (11:11)
  0:40 (11:51) 2:21 (14:12) 1:08 (15:20) 2:30 (17:50) 2:41 (20:31) 0:21 (20:52)
  6. Paweł Sztranek UKS Azymut, Pabianice 23:33 +9:20 03:20
  3:08 (3:08) 1:26 (4:34) 0:45 (5:19) 3:12 (8:31) 2:00 (10:31) 3:00 (13:31)
  0:53 (14:24) 2:22 (16:46) 1:15 (18:01) 3:07 (21:08) 2:10 (23:18) 0:15 (23:33)
  M45 (13 / 14) Time Behind Time lost
  1. Marcin Krasuski OK! Sport, Warszawa 17:00 00:00
  2:06 (2:06) 0:48 (2:54) 1:18 (4:12) 1:11 (5:23) 1:32 (6:55) 0:48 (7:43)
  0:34 (8:17) 1:12 (9:29) 1:53 (11:22) 0:56 (12:18) 2:25 (14:43) 2:01 (16:44)
  0:16 (17:00)
  2. Daniel Jończy MKS Paulinum, Jelenia Góra 17:25 +0:25 01:06
  1:57 (1:57) 0:45 (2:42) 2:18 (5:00) 0:59 (5:59) 1:40 (7:39) 0:44 (8:23)
  0:34 (8:57) 1:07 (10:04) 1:48 (11:52) 0:52 (12:44) 2:28 (15:12) 1:55 (17:07)
  0:18 (17:25)
  3. Remigiusz Nowak KS Hades, Poznań 18:06 +1:06 00:27
  2:13 (2:13) 0:50 (3:03) 1:19 (4:22) 1:40 (6:02) 1:40 (7:42) 1:06 (8:48)
  0:36 (9:24) 1:11 (10:35) 1:45 (12:20) 0:59 (13:19) 2:28 (15:47) 1:59 (17:46)
  0:20 (18:06)
  4. Przemysław Czapla WKS Wawel, Kraków 19:08 +2:08 00:36
  2:10 (2:10) 0:53 (3:03) 1:21 (4:24) 1:23 (5:47) 1:47 (7:34) 1:00 (8:34)
  0:47 (9:21) 1:16 (10:37) 1:49 (12:26) 0:58 (13:24) 2:38 (16:02) 2:41 (18:43)
  0:25 (19:08)
  5. Ireneusz Waluga Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 19:24 +2:24 01:04
  2:14 (2:14) 0:59 (3:13) 1:13 (4:26) 1:20 (5:46) 1:45 (7:31) 1:00 (8:31)
  0:46 (9:17) 1:18 (10:35) 1:43 (12:18) 0:59 (13:17) 3:43 (17:00) 2:07 (19:07)
  0:17 (19:24)
  6. Krzysztof Miaśkiewicz 20:25 +3:25 00:38
  2:42 (2:42) 1:04 (3:46) 1:29 (5:15) 1:34 (6:49) 2:14 (9:03) 0:55 (9:58)
  0:45 (10:43) 1:14 (11:57) 2:07 (14:04) 1:08 (15:12) 2:40 (17:52) 2:13 (20:05)
  0:20 (20:25)
  7. Piotr Krempiński UKS Azymut, Pabianice 20:46 +3:46 01:27
  2:19 (2:19) 0:58 (3:17) 2:29 (5:46) 1:11 (6:57) 2:13 (9:10) 1:03 (10:13)
  0:49 (11:02) 1:17 (12:19) 1:55 (14:14) 1:09 (15:23) 2:55 (18:18) 2:11 (20:29)
  0:17 (20:46)
  8. Krzysztof Mol HKS Azymut, Mochy 22:01 +5:01 02:52
  2:26 (2:26) 0:58 (3:24) 1:09 (4:33) 1:13 (5:46) 1:51 (7:37) 1:02 (8:39)
  0:46 (9:25) 1:09 (10:34) 2:05 (12:39) 1:07 (13:46) 5:41 (19:27) 2:16 (21:43)
  0:18 (22:01)
  9. Grzegorz Biolik UNTS, Warszawa 23:08 +6:08 02:20
  2:52 (2:52) 0:59 (3:51) 1:40 (5:31) 3:08 (8:39) 1:52 (10:31) 1:00 (11:31)
  0:55 (12:26) 1:29 (13:55) 2:33 (16:28) 1:20 (17:48) 2:42 (20:30) 2:17 (22:47)
  0:21 (23:08)
  10. Tomasz Żak UKS Energetyk, Dychów 23:44 +6:44 03:46
  2:47 (2:47) 1:05 (3:52) 4:18 (8:10) 1:48 (9:58) 1:50 (11:48) 1:07 (12:55)
  0:47 (13:42) 1:36 (15:18) 2:21 (17:39) 1:15 (18:54) 2:29 (21:23) 2:00 (23:23)
  0:21 (23:44)
  11. Łukasz Szmyt HKS Azymut, Mochy 24:06 +7:06 04:50
  2:09 (2:09) 0:59 (3:08) 4:57 (8:05) 1:14 (9:19) 1:52 (11:11) 0:56 (12:07)
  0:49 (12:56) 1:22 (14:18) 2:28 (16:46) 1:24 (18:10) 2:46 (20:56) 2:52 (23:48)
  0:18 (24:06)
  12. Tomasz Kaźmierczak HKS Azymut, Mochy 26:50 +9:50 06:20
  3:08 (3:08) 0:57 (4:05) 3:10 (7:15) 1:48 (9:03) 1:38 (10:41) 1:02 (11:43)
  1:05 (12:48) 2:18 (15:06) 2:25 (17:31) 1:15 (18:46) 6:16 (25:02) 1:31 (26:33)
  0:17 (26:50)
  13. Piotr Murawski HKS Azymut, Mochy 28:10 +11:10 04:03
  2:42 (2:42) 1:18 (4:00) 3:06 (7:06) 1:46 (8:52) 3:35 (12:27) 1:21 (13:48)
  1:19 (15:07) 1:47 (16:54) 3:06 (20:00) 1:21 (21:21) 3:06 (24:27) 3:25 (27:52)
  0:18 (28:10)
  M40 (6 / 8) Time Behind Time lost
  1. Tomasz Tkaczuk UKS Azymut, Pabianice 19:48 00:56
  2:05 (2:05) 1:26 (3:31) 1:16 (4:47) 0:59 (5:46) 1:30 (7:16) 0:47 (8:03)
  1:14 (9:17) 1:29 (10:46) 1:17 (12:03) 0:49 (12:52) 3:33 (16:25) 1:01 (17:26)
  2:08 (19:34) 0:14 (19:48)
  2. Damian Dutkiewicz MKS Paulinum, Jelenia Góra 22:10 +2:22 03:17
  2:33 (2:33) 2:29 (5:02) 1:08 (6:10) 1:24 (7:34) 1:20 (8:54) 0:41 (9:35)
  1:33 (11:08) 1:45 (12:53) 2:04 (14:57) 0:59 (15:56) 1:55 (17:51) 1:53 (19:44)
  2:08 (21:52) 0:18 (22:10)
  3. Marek Kociuba KU AZS WAT, Warszawa 26:32 +6:44 05:54
  2:13 (2:13) 5:23 (7:36) 1:10 (8:46) 1:15 (10:01) 1:40 (11:41) 0:51 (12:32)
  1:31 (14:03) 1:36 (15:39) 1:34 (17:13) 1:04 (18:17) 4:57 (23:14) 0:54 (24:08)
  2:05 (26:13) 0:19 (26:32)
  4. Piotr Bąk WKS Śląsk, Wrocław 27:10 +7:22 03:44
  2:30 (2:30) 1:36 (4:06) 1:19 (5:25) 1:24 (6:49) 2:01 (8:50) 1:06 (9:56)
  1:47 (11:43) 1:58 (13:41) 2:37 (16:18) 1:30 (17:48) 5:57 (23:45) 1:19 (25:04)
  1:50 (26:54) 0:16 (27:10)
  5. Patryk Pietrzak HKS Azymut, Mochy 30:02 +10:14 02:48
  2:45 (2:45) 1:50 (4:35) 1:46 (6:21) 1:51 (8:12) 2:25 (10:37) 1:10 (11:47)
  2:33 (14:20) 2:49 (17:09) 2:26 (19:35) 1:38 (21:13) 3:27 (24:40) 2:05 (26:45)
  2:51 (29:36) 0:26 (30:02)
  6. Bartek Nikołajuk UKS Orientpark.pl, Iwiny 33:25 +13:37 06:34
  5:42 (5:42) 1:09 (6:51) 2:30 (9:21) 1:36 (10:57) 2:27 (13:24) 1:04 (14:28)
  2:56 (17:24) 2:39 (20:03) 2:38 (22:41) 1:36 (24:17) 3:25 (27:42) 2:36 (30:18)
  2:49 (33:07) 0:18 (33:25)
  M35 (9 / 10) Time Behind Time lost
  1. Sebastian Wojciech KS Hades, Poznań 23:40 03:33
  2:15 (2:15) 1:06 (3:21) 0:58 (4:19) 0:55 (5:14) 0:36 (5:50) 1:12 (7:02)
  0:37 (7:39) 1:46 (9:25) 1:36 (11:01) 1:31 (12:32) 0:58 (13:30) 0:54 (14:24)
  3:41 (18:05) 1:33 (19:38) 1:40 (21:18) 2:02 (23:20) 0:20 (23:40)
  2. Karol Gorzelniak HKS Azymut, Mochy 24:53 +1:13 01:53
  2:18 (2:18) 3:00 (5:18) 0:56 (6:14) 1:04 (7:18) 0:44 (8:02) 0:51 (8:53)
  0:38 (9:31) 2:17 (11:48) 1:40 (13:28) 1:42 (15:10) 1:31 (16:41) 1:04 (17:45)
  2:22 (20:07) 1:48 (21:55) 0:47 (22:42) 1:54 (24:36) 0:17 (24:53)
  3. Grzegorz Seweryn HKS Azymut, Mochy 26:28 +2:48 02:49
  2:16 (2:16) 1:54 (4:10) 1:12 (5:22) 1:05 (6:27) 0:49 (7:16) 1:14 (8:30)
  0:43 (9:13) 2:16 (11:29) 2:26 (13:55) 1:46 (15:41) 1:29 (17:10) 1:11 (18:21)
  1:54 (20:15) 2:55 (23:10) 0:56 (24:06) 2:03 (26:09) 0:19 (26:28)
  4. Grzegorz Łoniewski KU AZS WAT, Warszawa 27:09 +3:29 03:09
  2:38 (2:38) 1:41 (4:19) 1:22 (5:41) 1:11 (6:52) 0:56 (7:48) 0:54 (8:42)
  0:44 (9:26) 4:20 (13:46) 1:41 (15:27) 2:22 (17:49) 1:19 (19:08) 1:04 (20:12)
  2:22 (22:34) 2:11 (24:45) 0:30 (25:15) 1:34 (26:49) 0:20 (27:09)
  5. Jakub Duda KInO ORIENTOP, Wrocław 29:01 +5:21 03:13
  2:39 (2:39) 2:32 (5:11) 1:09 (6:20) 1:28 (7:48) 0:50 (8:38) 1:05 (9:43)
  0:41 (10:24) 2:17 (12:41) 1:59 (14:40) 2:05 (16:45) 1:12 (17:57) 1:46 (19:43)
  2:26 (22:09) 2:38 (24:47) 1:13 (26:00) 2:43 (28:43) 0:18 (29:01)
  6. Adam Gąsiorowski UKS Azymut, Pabianice 29:56 +6:16 05:38
  2:15 (2:15) 1:57 (4:12) 1:23 (5:35) 1:06 (6:41) 0:42 (7:23) 3:23 (10:46)
  0:44 (11:30) 2:26 (13:56) 1:50 (15:46) 1:49 (17:35) 1:13 (18:48) 1:14 (20:02)
  4:53 (24:55) 2:21 (27:16) 0:34 (27:50) 1:48 (29:38) 0:18 (29:56)
  7. Błażej Meller KS Hades, Poznań 32:19 +8:39 02:52
  2:49 (2:49) 2:41 (5:30) 1:40 (7:10) 1:21 (8:31) 1:11 (9:42) 1:31 (11:13)
  0:56 (12:09) 2:40 (14:49) 2:37 (17:26) 2:36 (20:02) 1:40 (21:42) 1:22 (23:04)
  2:36 (25:40) 3:00 (28:40) 0:44 (29:24) 2:35 (31:59) 0:20 (32:19)
  8. Marcin Maciejewski No club 39:05 +15:25 04:36
  2:52 (2:52) 3:06 (5:58) 2:10 (8:08) 1:42 (9:50) 1:21 (11:11) 1:42 (12:53)
  1:04 (13:57) 3:05 (17:02) 2:42 (19:44) 2:48 (22:32) 2:20 (24:52) 2:02 (26:54)
  4:55 (31:49) 3:31 (35:20) 0:33 (35:53) 2:51 (38:44) 0:21 (39:05)
  9. Jacek Wieszaczewski KInO ORIENTOP, Wrocław 46:10 +22:30 05:39
  5:00 (5:00) 2:41 (7:41) 3:03 (10:44) 1:56 (12:40) 1:32 (14:12) 2:02 (16:14)
  2:00 (18:14) 4:28 (22:42) 4:01 (26:43) 3:21 (30:04) 1:35 (31:39) 1:51 (33:30)
  3:17 (36:47) 3:54 (40:41) 0:48 (41:29) 4:16 (45:45) 0:25 (46:10)
  M21 (11 / 12) Time Behind Time lost
  1. Piotr Parfianowicz UNTS, Warszawa 22:48 00:24
  1:07 (1:07) 1:06 (2:13) 0:45 (2:58) 0:47 (3:45) 1:18 (5:03) 0:39 (5:42)
  0:30 (6:12) 1:03 (7:15) 1:25 (8:40) 1:31 (10:11) 1:31 (11:42) 1:26 (13:08)
  0:41 (13:49) 2:22 (16:11) 0:53 (17:04) 1:29 (18:33) 0:55 (19:28) 1:02 (20:30)
  0:23 (20:53) 1:38 (22:31) 0:17 (22:48)
  2. Mariusz Pabich UKS Azymut, Pabianice 23:35 +0:47 01:01
  1:08 (1:08) 1:07 (2:15) 1:18 (3:33) 0:44 (4:17) 1:15 (5:32) 0:43 (6:15)
  0:33 (6:48) 1:04 (7:52) 1:27 (9:19) 1:47 (11:06) 1:39 (12:45) 1:15 (14:00)
  0:54 (14:54) 2:01 (16:55) 1:01 (17:56) 1:23 (19:19) 0:46 (20:05) 1:17 (21:22)
  0:28 (21:50) 1:28 (23:18) 0:17 (23:35)
  3. Mateusz Dzioba MKS Paulinum, Jelenia Góra 24:41 +1:53 00:31
  1:21 (1:21) 1:27 (2:48) 0:53 (3:41) 0:53 (4:34) 1:24 (5:58) 0:45 (6:43)
  0:34 (7:17) 1:12 (8:29) 1:31 (10:00) 1:55 (11:55) 1:30 (13:25) 1:42 (15:07)
  0:45 (15:52) 2:08 (18:00) 0:55 (18:55) 1:30 (20:25) 0:43 (21:08) 1:01 (22:09)
  0:27 (22:36) 1:45 (24:21) 0:20 (24:41)
  4. Paweł Jankowiak 26:19 +3:31 01:45
  1:07 (1:07) 1:16 (2:23) 0:58 (3:21) 0:53 (4:14) 1:25 (5:39) 0:50 (6:29)
  0:43 (7:12) 1:33 (8:45) 1:41 (10:26) 2:04 (12:30) 1:20 (13:50) 1:24 (15:14)
  0:50 (16:04) 2:14 (18:18) 0:52 (19:10) 1:33 (20:43) 1:49 (22:32) 1:30 (24:02)
  0:33 (24:35) 1:30 (26:05) 0:14 (26:19)
  5. Tomasz Jurczyk UKS Sparta, Czyżowice 27:27 +4:39 03:40
  1:09 (1:09) 1:22 (2:31) 0:49 (3:20) 1:14 (4:34) 1:16 (5:50) 0:40 (6:30)
  0:35 (7:05) 1:13 (8:18) 1:52 (10:10) 3:13 (13:23) 1:22 (14:45) 1:27 (16:12)
  1:23 (17:35) 1:54 (19:29) 0:53 (20:22) 1:30 (21:52) 1:50 (23:42) 1:10 (24:52)
  0:35 (25:27) 1:42 (27:09) 0:18 (27:27)
  6. Michał Olejnik WKS Grunwald, Poznań 28:23 +5:35 00:37
  1:31 (1:31) 1:28 (2:59) 0:56 (3:55) 0:57 (4:52) 1:43 (6:35) 0:49 (7:24)
  0:37 (8:01) 1:16 (9:17) 1:49 (11:06) 2:03 (13:09) 1:46 (14:55) 1:58 (16:53)
  1:06 (17:59) 2:26 (20:25) 1:02 (21:27) 1:54 (23:21) 0:55 (24:16) 1:34 (25:50)
  0:27 (26:17) 1:45 (28:02) 0:21 (28:23)
  7. Jarosław Borgiel UKS Sparta, Czyżowice 30:06 +7:18 04:01
  1:09 (1:09) 1:16 (2:25) 1:47 (4:12) 0:49 (5:01) 1:54 (6:55) 0:58 (7:53)
  0:53 (8:46) 1:10 (9:56) 1:44 (11:40) 4:03 (15:43) 1:34 (17:17) 1:40 (18:57)
  0:46 (19:43) 2:13 (21:56) 0:51 (22:47) 1:55 (24:42) 1:00 (25:42) 1:11 (26:53)
  0:55 (27:48) 2:01 (29:49) 0:17 (30:06)
  8. Bartłomiej Mazan WKS Śląsk, Wrocław 30:42 +7:54 01:29
  1:31 (1:31) 2:05 (3:36) 1:03 (4:39) 0:56 (5:35) 1:37 (7:12) 0:52 (8:04)
  0:41 (8:45) 1:18 (10:03) 1:43 (11:46) 2:17 (14:03) 1:51 (15:54) 1:59 (17:53)
  1:27 (19:20) 2:22 (21:42) 1:14 (22:56) 1:48 (24:44) 1:11 (25:55) 1:35 (27:30)
  0:53 (28:23) 2:02 (30:25) 0:17 (30:42)
  9. Wojciech Mossakowski UNTS, Warszawa 31:54 +9:06 02:14
  1:24 (1:24) 1:37 (3:01) 0:50 (3:51) 1:00 (4:51) 2:10 (7:01) 1:02 (8:03)
  0:41 (8:44) 1:16 (10:00) 1:43 (11:43) 2:34 (14:17) 2:30 (16:47) 2:00 (18:47)
  1:22 (20:09) 2:39 (22:48) 1:17 (24:05) 1:53 (25:58) 1:18 (27:16) 1:36 (28:52)
  0:45 (29:37) 1:58 (31:35) 0:19 (31:54)
  10. Kacper Michalak UNTS, Warszawa 37:34 +14:46 05:52
  1:40 (1:40) 1:33 (3:13) 1:55 (5:08) 1:16 (6:24) 1:43 (8:07) 1:54 (10:01)
  0:39 (10:40) 1:25 (12:05) 2:00 (14:05) 3:33 (17:38) 1:39 (19:17) 3:07 (22:24)
  2:07 (24:31) 3:00 (27:31) 1:24 (28:55) 2:09 (31:04) 1:20 (32:24) 2:21 (34:45)
  0:30 (35:15) 1:58 (37:13) 0:21 (37:34)
  11. Maciej Jurczyk UKS Sparta, Czyżowice 40:09 +17:21 05:59
  1:24 (1:24) 1:43 (3:07) 1:13 (4:20) 1:15 (5:35) 2:45 (8:20) 1:24 (9:44)
  1:03 (10:47) 1:39 (12:26) 2:36 (15:02) 4:40 (19:42) 2:40 (22:22) 2:17 (24:39)
  1:33 (26:12) 2:34 (28:46) 1:07 (29:53) 2:06 (31:59) 1:07 (33:06) 2:13 (35:19)
  0:38 (35:57) 3:49 (39:46) 0:23 (40:09)
  M18 (5 / 6) Time Behind Time lost
  1. Stanisław Pachnik UKS Orientus Lodz 19:47 01:23
  1:47 (1:47) 1:06 (2:53) 0:55 (3:48) 0:44 (4:32) 1:30 (6:02) 0:37 (6:39)
  2:06 (8:45) 1:29 (10:14) 1:15 (11:29) 1:26 (12:55) 0:47 (13:42) 0:43 (14:25)
  1:30 (15:55) 1:02 (16:57) 0:49 (17:46) 0:20 (18:06) 1:27 (19:33) 0:14 (19:47)
  2. Mateusz Kula KOS BnO, Szczecin 20:58 +1:11 00:46
  2:25 (2:25) 1:03 (3:28) 0:53 (4:21) 0:45 (5:06) 2:00 (7:06) 0:35 (7:41)
  0:58 (8:39) 1:38 (10:17) 1:37 (11:54) 1:17 (13:11) 0:57 (14:08) 0:53 (15:01)
  1:46 (16:47) 0:44 (17:31) 1:00 (18:31) 0:23 (18:54) 1:50 (20:44) 0:14 (20:58)
  3. Jan Sztranek UKS Azymut, Pabianice 23:16 +3:29 02:13
  2:16 (2:16) 1:08 (3:24) 0:49 (4:13) 1:15 (5:28) 1:32 (7:00) 0:34 (7:34)
  1:04 (8:38) 1:40 (10:18) 1:45 (12:03) 1:26 (13:29) 0:53 (14:22) 0:59 (15:21)
  2:44 (18:05) 0:54 (18:59) 1:33 (20:32) 0:38 (21:10) 1:50 (23:00) 0:16 (23:16)
  4. Mateusz Żesławski WKS Wawel, Kraków 28:09 +8:22 03:02
  3:04 (3:04) 1:25 (4:29) 1:08 (5:37) 1:00 (6:37) 2:21 (8:58) 0:46 (9:44)
  1:25 (11:09) 2:13 (13:22) 1:41 (15:03) 1:49 (16:52) 1:05 (17:57) 1:17 (19:14)
  1:45 (20:59) 1:36 (22:35) 2:07 (24:42) 1:21 (26:03) 1:50 (27:53) 0:16 (28:09)
  5. Patryk Rawluk KOS BnO, Szczecin 1:02:28 +42:41 20:58
  4:30 (4:30) 8:25 (12:55) 1:41 (14:36) 1:13 (15:49) 3:18 (19:07) 1:29 (20:36)
  6:55 (27:31) 7:22 (34:53) 5:51 (40:44) 4:55 (45:39) 2:08 (47:47) 2:33 (50:20)
  2:38 (52:58) 1:51 (54:49) 3:42 (58:31) 1:03 (59:34) 2:37 (1:02:11) 0:17 (1:02:28)
  M16 (19 / 19) Time Behind Time lost
  1. Jędrzej Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 17:25 00:00
  1:12 (1:12) 1:06 (2:18) 1:03 (3:21) 0:50 (4:11) 0:36 (4:47) 1:10 (5:57)
  1:39 (7:36) 1:21 (8:57) 1:24 (10:21) 0:51 (11:12) 3:04 (14:16) 1:34 (15:50)
  1:20 (17:10) 0:15 (17:25)
  2. Paweł Wójcik WKS Wawel, Kraków 18:28 +1:03 00:00
  1:08 (1:08) 1:19 (2:27) 1:11 (3:38) 0:50 (4:28) 0:42 (5:10) 1:19 (6:29)
  1:40 (8:09) 1:37 (9:46) 1:45 (11:31) 0:58 (12:29) 2:59 (15:28) 1:30 (16:58)
  1:17 (18:15) 0:13 (18:28)
  3. Kordian Pisarek WKS Wawel, Kraków 19:39 +2:14 00:16
  1:22 (1:22) 1:22 (2:44) 1:27 (4:11) 0:54 (5:05) 0:39 (5:44) 1:18 (7:02)
  1:45 (8:47) 1:44 (10:31) 1:41 (12:12) 1:01 (13:13) 3:04 (16:17) 1:50 (18:07)
  1:17 (19:24) 0:15 (19:39)
  4. Oskar Wesołowski UKS Azymut, Pabianice 20:48 +3:23 00:24
  1:46 (1:46) 1:15 (3:01) 1:15 (4:16) 0:58 (5:14) 0:39 (5:53) 1:29 (7:22)
  1:58 (9:20) 1:51 (11:11) 1:38 (12:49) 0:59 (13:48) 3:16 (17:04) 1:54 (18:58)
  1:35 (20:33) 0:15 (20:48)
  5. Piotr Bublik WKS Wawel, Kraków 20:56 +3:31 01:06
  1:26 (1:26) 1:17 (2:43) 1:13 (3:56) 0:55 (4:51) 0:59 (5:50) 1:28 (7:18)
  1:58 (9:16) 2:30 (11:46) 1:41 (13:27) 0:58 (14:25) 3:17 (17:42) 1:41 (19:23)
  1:18 (20:41) 0:15 (20:56)
  6. Franciszek Krempiński UKS Azymut, Pabianice 23:28 +6:03 01:18
  1:30 (1:30) 1:39 (3:09) 1:22 (4:31) 1:30 (6:01) 0:45 (6:46) 1:32 (8:18)
  2:07 (10:25) 2:19 (12:44) 2:22 (15:06) 0:49 (15:55) 3:50 (19:45) 1:50 (21:35)
  1:35 (23:10) 0:18 (23:28)
  7. Kajetan Kociuba KOS BnO, Szczecin 24:44 +7:19 04:50
  1:25 (1:25) 1:17 (2:42) 1:12 (3:54) 0:55 (4:49) 0:44 (5:33) 1:31 (7:04)
  1:53 (8:57) 1:31 (10:28) 6:03 (16:31) 0:53 (17:24) 3:42 (21:06) 2:06 (23:12)
  1:16 (24:28) 0:16 (24:44)
  8. Jakub Żesławski WKS Wawel, Kraków 24:58 +7:33 02:46
  1:27 (1:27) 1:33 (3:00) 1:22 (4:22) 3:27 (7:49) 0:46 (8:35) 1:40 (10:15)
  2:03 (12:18) 2:13 (14:31) 2:03 (16:34) 0:56 (17:30) 3:52 (21:22) 1:41 (23:03)
  1:38 (24:41) 0:17 (24:58)
  9. Michał Kurzyp WKS Śląsk, Wrocław 25:50 +8:25 03:06
  1:17 (1:17) 2:01 (3:18) 1:09 (4:27) 0:56 (5:23) 0:52 (6:15) 1:31 (7:46)
  2:22 (10:08) 3:56 (14:04) 2:22 (16:26) 1:14 (17:40) 3:50 (21:30) 2:25 (23:55)
  1:37 (25:32) 0:18 (25:50)
  10. Jerzy Durma UKS Azymut, Pabianice 26:02 +8:37 05:06
  1:47 (1:47) 1:29 (3:16) 1:10 (4:26) 0:45 (5:11) 0:38 (5:49) 1:14 (7:03)
  1:56 (8:59) 2:04 (11:03) 6:07 (17:10) 1:01 (18:11) 4:15 (22:26) 1:54 (24:20)
  1:26 (25:46) 0:16 (26:02)
  11. Borys Grzegorczyk WKS Wawel, Kraków 27:12 +9:47 01:36
  2:06 (2:06) 1:44 (3:50) 1:30 (5:20) 1:23 (6:43) 0:54 (7:37) 1:47 (9:24)
  2:13 (11:37) 2:34 (14:11) 3:11 (17:22) 1:11 (18:33) 4:11 (22:44) 2:21 (25:05)
  1:49 (26:54) 0:18 (27:12)
  12. Maciej Sztranek UKS Azymut, Pabianice 28:01 +10:36 02:23
  1:42 (1:42) 3:01 (4:43) 1:41 (6:24) 1:18 (7:42) 0:50 (8:32) 1:56 (10:28)
  2:42 (13:10) 2:32 (15:42) 2:17 (17:59) 0:58 (18:57) 4:53 (23:50) 2:15 (26:05)
  1:36 (27:41) 0:20 (28:01)
  13. Dominik Łubisz UKS Azymut, Pabianice 28:57 +11:32 06:08
  1:49 (1:49) 1:35 (3:24) 1:31 (4:55) 2:01 (6:56) 0:46 (7:42) 1:56 (9:38)
  1:54 (11:32) 1:59 (13:31) 6:42 (20:13) 0:53 (21:06) 3:33 (24:39) 2:24 (27:03)
  1:35 (28:38) 0:19 (28:57)
  14. Bartosz Kotkowiak KOS BnO, Szczecin 29:01 +11:36 02:29
  1:37 (1:37) 1:52 (3:29) 1:44 (5:13) 1:22 (6:35) 0:51 (7:26) 1:43 (9:09)
  2:51 (12:00) 2:31 (14:31) 2:33 (17:04) 1:53 (18:57) 6:04 (25:01) 2:02 (27:03)
  1:38 (28:41) 0:20 (29:01)
  15. Kacper Domagała MKS Paulinum, Jelenia Góra 30:44 +13:19 02:05
  2:28 (2:28) 2:35 (5:03) 1:48 (6:51) 1:20 (8:11) 0:56 (9:07) 2:09 (11:16)
  2:58 (14:14) 3:07 (17:21) 2:22 (19:43) 1:25 (21:08) 5:08 (26:16) 2:22 (28:38)
  1:46 (30:24) 0:20 (30:44)
  16. Karol Sieroń UKS Azymut, Pabianice 33:12 +15:47 09:14
  1:39 (1:39) 6:56 (8:35) 3:31 (12:06) 1:24 (13:30) 0:48 (14:18) 2:01 (16:19)
  3:11 (19:30) 2:17 (21:47) 2:20 (24:07) 1:03 (25:10) 3:25 (28:35) 2:51 (31:26)
  1:28 (32:54) 0:18 (33:12)
  17. Michał Złotowski No club 38:01 +20:36 08:35
  1:54 (1:54) 1:45 (3:39) 1:35 (5:14) 1:35 (6:49) 1:13 (8:02) 4:17 (12:19)
  2:50 (15:09) 4:50 (19:59) 2:06 (22:05) 2:02 (24:07) 8:30 (32:37) 3:07 (35:44)
  2:00 (37:44) 0:17 (38:01)
  18. Maksymilian Łukaszyk UKS Dąb, Leszno 46:46 +29:21 05:54
  3:54 (3:54) 2:44 (6:38) 2:24 (9:02) 1:55 (10:57) 2:47 (13:44) 4:02 (17:46)
  3:58 (21:44) 3:28 (25:12) 3:17 (28:29) 1:46 (30:15) 8:39 (38:54) 4:00 (42:54)
  3:32 (46:26) 0:20 (46:46)
  19. Szymon Kurdziel WKS Śląsk, Wrocław 48:25 +31:00 16:10
  1:34 (1:34) 4:11 (5:45) 4:34 (10:19) 4:44 (15:03) 0:53 (15:56) 3:23 (19:19)
  8:52 (28:11) 3:08 (31:19) 4:20 (35:39) 0:58 (36:37) 7:27 (44:04) 2:06 (46:10)
  1:55 (48:05) 0:20 (48:25)
  M14 (18 / 19) Time Behind Time lost
  1. Filip Wodzicki MKS MOS, Wrocław 20:02 01:51
  1:29 (1:29) 2:20 (3:49) 1:03 (4:52) 1:48 (6:40) 2:28 (9:08) 2:00 (11:08)
  3:08 (14:16) 1:24 (15:40) 2:08 (17:48) 1:56 (19:44) 0:18 (20:02)
  2. Michał Koziak KOS BnO, Szczecin 20:35 +0:33 01:19
  1:35 (1:35) 2:50 (4:25) 0:45 (5:10) 1:52 (7:02) 3:16 (10:18) 2:03 (12:21)
  2:03 (14:24) 1:24 (15:48) 2:24 (18:12) 2:10 (20:22) 0:13 (20:35)
  3. Jakub Wiśniewski UKS Azymut, Pabianice 22:39 +2:37 01:37
  1:49 (1:49) 2:53 (4:42) 0:57 (5:39) 1:46 (7:25) 3:49 (11:14) 2:10 (13:24)
  2:34 (15:58) 1:37 (17:35) 2:41 (20:16) 2:05 (22:21) 0:18 (22:39)
  4. Igor Górski MKS Paulinum, Jelenia Góra 23:41 +3:39 04:42
  1:58 (1:58) 2:48 (4:46) 0:53 (5:39) 1:06 (6:45) 6:06 (12:51) 1:50 (14:41)
  2:44 (17:25) 1:05 (18:30) 2:59 (21:29) 1:52 (23:21) 0:20 (23:41)
  5. Tobiasz Wyrwa HKS Azymut, Mochy 23:48 +3:46 01:44
  1:38 (1:38) 3:26 (5:04) 0:58 (6:02) 2:16 (8:18) 3:02 (11:20) 2:36 (13:56)
  2:25 (16:21) 2:07 (18:28) 2:54 (21:22) 2:10 (23:32) 0:16 (23:48)
  6. Ignacy Świderski MKS MOS, Wrocław 24:02 +4:00 04:37
  1:20 (1:20) 2:52 (4:12) 1:45 (5:57) 1:19 (7:16) 2:11 (9:27) 2:36 (12:03)
  3:33 (15:36) 2:00 (17:36) 4:05 (21:41) 2:05 (23:46) 0:16 (24:02)
  7. Wiktor Kociuba MKS MOS, Wrocław 24:09 +4:07 06:11
  1:24 (1:24) 5:14 (6:38) 0:44 (7:22) 1:18 (8:40) 2:04 (10:44) 1:48 (12:32)
  1:51 (14:23) 1:02 (15:25) 6:20 (21:45) 2:03 (23:48) 0:21 (24:09)
  8. Michał Jończy MKS Paulinum, Jelenia Góra 24:43 +4:41 02:59
  2:53 (2:53) 4:25 (7:18) 1:01 (8:19) 1:25 (9:44) 2:54 (12:38) 2:51 (15:29)
  2:14 (17:43) 1:17 (19:00) 2:58 (21:58) 2:26 (24:24) 0:19 (24:43)
  9. Tymon Mikołajczak UKS Dąb, Leszno 25:37 +5:35 03:03
  1:40 (1:40) 3:25 (5:05) 2:27 (7:32) 1:40 (9:12) 3:44 (12:56) 2:20 (15:16)
  2:36 (17:52) 1:56 (19:48) 2:48 (22:36) 2:46 (25:22) 0:15 (25:37)
  10. Rafał Murawski HKS Azymut, Mochy 28:06 +8:04 02:01
  2:13 (2:13) 3:56 (6:09) 0:59 (7:08) 2:08 (9:16) 3:07 (12:23) 2:50 (15:13)
  2:39 (17:52) 1:39 (19:31) 3:44 (23:15) 4:27 (27:42) 0:24 (28:06)
  11. Tomasz Zieliński KS Hades, Poznań 28:07 +8:05 03:45
  2:23 (2:23) 3:28 (5:51) 0:50 (6:41) 2:12 (8:53) 4:24 (13:17) 2:43 (16:00)
  4:05 (20:05) 2:15 (22:20) 3:18 (25:38) 2:12 (27:50) 0:17 (28:07)
  12. Bartosz Białasik UKS Dąb, Leszno 29:31 +9:29 02:37
  2:09 (2:09) 3:45 (5:54) 1:17 (7:11) 2:12 (9:23) 4:19 (13:42) 3:04 (16:46)
  3:38 (20:24) 2:38 (23:02) 3:34 (26:36) 2:38 (29:14) 0:17 (29:31)
  13. Szymon Gil MKS Paulinum, Jelenia Góra 36:07 +16:05 08:23
  2:21 (2:21) 3:23 (5:44) 1:11 (6:55) 3:56 (10:51) 5:09 (16:00) 2:06 (18:06)
  3:48 (21:54) 2:02 (23:56) 8:55 (32:51) 2:57 (35:48) 0:19 (36:07)
  14. Tymoteusz Jachimowicz 42:06 +22:04 08:12
  2:06 (2:06) 6:01 (8:07) 2:29 (10:36) 2:09 (12:45) 6:11 (18:56) 3:07 (22:03)
  4:17 (26:20) 2:37 (28:57) 9:57 (38:54) 2:51 (41:45) 0:21 (42:06)
  15. Maciej Połeć 44:07 +24:05 09:03
  2:52 (2:52) 5:01 (7:53) 1:39 (9:32) 6:06 (15:38) 5:01 (20:39) 5:57 (26:36)
  6:29 (33:05) 1:54 (34:59) 5:54 (40:53) 2:57 (43:50) 0:17 (44:07)
  16. Tymon Stefańczak MKS MOS, Wrocław 47:53 +27:51 20:07
  21:01 (21:01) 4:58 (25:59) 0:51 (26:50) 2:09 (28:59) 3:15 (32:14) 3:01 (35:15)
  2:53 (38:08) 1:48 (39:56) 4:42 (44:38) 2:57 (47:35) 0:18 (47:53)
  17. Alan Rawluk KOS BnO, Szczecin 57:48 +37:46 19:50
  14:45 (14:45) 4:32 (19:17) 1:34 (20:51) 6:53 (27:44) 7:18 (35:02) 6:08 (41:10)
  4:40 (45:50) 2:06 (47:56) 5:37 (53:33) 3:49 (57:22) 0:26 (57:48)
  18. Adam Mol HKS Azymut, Mochy 1:08:32 +48:30 07:23
  5:03 (5:03) 9:30 (14:33) 1:39 (16:12) 6:07 (22:19) 9:09 (31:28) 6:08 (37:36)
  6:42 (44:18) 5:37 (49:55) 11:35 (1:01:30) 6:08 (1:07:38) 0:54 (1:08:32)
  M12 (13 / 18) Time Behind Time lost
  1. Szymon Ładomirski MKS Paulinum, Jelenia Góra 17:45 01:38
  3:22 (3:22) 1:27 (4:49) 0:50 (5:39) 2:32 (8:11) 2:47 (10:58) 3:51 (14:49)
  0:55 (15:44) 1:41 (17:25) 0:20 (17:45)
  2. Łukasz Łubisz UKS Azymut, Pabianice 20:37 +2:52 01:51
  3:45 (3:45) 1:53 (5:38) 0:47 (6:25) 3:09 (9:34) 3:40 (13:14) 4:09 (17:23)
  1:04 (18:27) 1:50 (20:17) 0:20 (20:37)
  3. Adam Wiśniewski UKS Azymut, Pabianice 21:27 +3:42 01:36
  2:12 (2:12) 1:52 (4:04) 0:52 (4:56) 3:47 (8:43) 4:17 (13:00) 5:13 (18:13)
  0:56 (19:09) 2:00 (21:09) 0:18 (21:27)
  4. Krzesimir Górski MKS Paulinum, Jelenia Góra 26:19 +8:34 09:16
  1:56 (1:56) 10:56 (12:52) 0:43 (13:35) 2:45 (16:20) 3:11 (19:31) 3:59 (23:30)
  0:44 (24:14) 1:49 (26:03) 0:16 (26:19)
  5. Antoni Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 28:34 +10:49 08:44
  2:14 (2:14) 7:24 (9:38) 2:36 (12:14) 3:02 (15:16) 3:45 (19:01) 6:00 (25:01)
  1:34 (26:35) 1:42 (28:17) 0:17 (28:34)
  6. Damian Widziewicz No club 30:04 +12:19 05:29
  4:26 (4:26) 2:06 (6:32) 1:24 (7:56) 3:44 (11:40) 8:28 (20:08) 5:44 (25:52)
  1:43 (27:35) 2:05 (29:40) 0:24 (30:04)
  7. Tymoteusz Nowak 34:25 +16:40 02:46
  3:32 (3:32) 3:04 (6:36) 2:10 (8:46) 4:36 (13:22) 6:26 (19:48) 9:02 (28:50)
  2:04 (30:54) 3:09 (34:03) 0:22 (34:25)
  8. Piotr Napora 36:35 +18:50 04:05
  5:22 (5:22) 2:59 (8:21) 2:35 (10:56) 4:41 (15:37) 6:21 (21:58) 8:44 (30:42)
  2:12 (32:54) 3:14 (36:08) 0:27 (36:35)
  9. Jakub Połeć 36:37 +18:52 04:01
  5:25 (5:25) 3:08 (8:33) 2:33 (11:06) 4:24 (15:30) 7:03 (22:33) 8:33 (31:06)
  1:58 (33:04) 3:06 (36:10) 0:27 (36:37)
  10. Miłosz Staśkiewicz MKS MOS, Wrocław 36:50 +19:05 12:14
  5:56 (5:56) 10:01 (15:57) 1:09 (17:06) 3:34 (20:40) 7:13 (27:53) 5:13 (33:06)
  1:12 (34:18) 2:10 (36:28) 0:22 (36:50)
  11. Jan Meller KS Hades, Poznań 54:45 +37:00 22:57
  2:23 (2:23) 5:36 (7:59) 2:43 (10:42) 22:50 (33:32) 6:14 (39:46) 11:05 (50:51)
  1:36 (52:27) 1:56 (54:23) 0:22 (54:45)
  Bruno Pietrzak HKS Azymut, Mochy MP
  – (–) – (17:10) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (41:23)
  Marcin Kamiński MP
  – (–) – (6:15) – (–) – (13:44) 7:14 (20:58) 14:47 (35:45)
  2:41 (38:26) 2:27 (40:53) 0:21 (41:14)
  Średnia (3 / 4) Time Behind Time lost
  1. Janusz Niemiec MKS Paulinum, Jelenia Góra 34:14 03:34
  7:03 (7:03) 1:23 (8:26) 4:11 (12:37) 1:12 (13:49) 3:38 (17:27) 2:45 (20:12)
  4:39 (24:51) 2:23 (27:14) 3:47 (31:01) 2:48 (33:49) 0:25 (34:14)
  2. Maria Nowak KS Hades, Poznań 38:20 +4:06 06:14
  4:16 (4:16) 1:01 (5:17) 4:52 (10:09) 2:00 (12:09) 5:00 (17:09) 4:42 (21:51)
  3:56 (25:47) 2:04 (27:51) 7:12 (35:03) 2:52 (37:55) 0:25 (38:20)
  3. Julia Koziołek WKS Śląsk, Wrocław 41:08 +6:54 04:45
  4:43 (4:43) 1:30 (6:13) 4:56 (11:09) 1:58 (13:07) 4:41 (17:48) 3:37 (21:25)
  4:19 (25:44) 3:32 (29:16) 5:34 (34:50) 5:53 (40:43) 0:25 (41:08)
  K50 (4 / 5) Time Behind Time lost
  1. Joanna Wysocka WKS Śląsk, Wrocław 23:38 00:56
  1:38 (1:38) 1:29 (3:07) 2:01 (5:08) 1:50 (6:58) 1:35 (8:33) 1:03 (9:36)
  0:58 (10:34) 1:28 (12:02) 3:14 (15:16) 2:18 (17:34) 1:33 (19:07) 2:01 (21:08)
  2:08 (23:16) 0:22 (23:38)
  2. Barbara Nowak HKS Azymut, Mochy 23:44 +0:06 01:17
  1:38 (1:38) 1:26 (3:04) 2:04 (5:08) 1:40 (6:48) 1:31 (8:19) 1:24 (9:43)
  0:53 (10:36) 1:48 (12:24) 2:40 (15:04) 1:48 (16:52) 2:07 (18:59) 2:17 (21:16)
  2:08 (23:24) 0:20 (23:44)
  3. Joanna Parfianowicz UNTS, Warszawa 27:09 +3:31 01:51
  2:06 (2:06) 1:34 (3:40) 2:39 (6:19) 2:50 (9:09) 2:02 (11:11) 1:19 (12:30)
  0:51 (13:21) 1:43 (15:04) 2:58 (18:02) 2:11 (20:13) 1:26 (21:39) 2:17 (23:56)
  2:46 (26:42) 0:27 (27:09)
  4. Anna Kurzyp WKS Śląsk, Wrocław 29:42 +6:04 04:18
  1:52 (1:52) 1:27 (3:19) 3:14 (6:33) 2:49 (9:22) 1:38 (11:00) 1:33 (12:33)
  1:01 (13:34) 1:35 (15:09) 3:20 (18:29) 2:10 (20:39) 3:12 (23:51) 3:15 (27:06)
  2:14 (29:20) 0:22 (29:42)
  K45 (5 / 8) Time Behind Time lost
  1. Katarzyna Konc UKS Azymut, Pabianice 22:23 01:41
  1:58 (1:58) 1:21 (3:19) 2:26 (5:45) 1:20 (7:05) 0:45 (7:50) 2:24 (10:14)
  1:19 (11:33) 1:31 (13:04) 2:34 (15:38) 4:09 (19:47) 2:16 (22:03) 0:20 (22:23)
  2. Ewa Kozłowska WKS Śląsk, Wrocław 23:19 +0:56 02:25
  1:40 (1:40) 1:20 (3:00) 1:30 (4:30) 1:43 (6:13) 0:47 (7:00) 5:05 (12:05)
  1:29 (13:34) 1:20 (14:54) 2:34 (17:28) 3:18 (20:46) 2:09 (22:55) 0:24 (23:19)
  3. Urszula Trykozko Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 29:16 +6:53 02:49
  2:42 (2:42) 2:01 (4:43) 2:46 (7:29) 2:27 (9:56) 1:11 (11:07) 3:51 (14:58)
  1:38 (16:36) 1:53 (18:29) 3:56 (22:25) 3:08 (25:33) 3:22 (28:55) 0:21 (29:16)
  4. Ewa Murawska HKS Azymut, Mochy 37:03 +14:40 05:31
  3:31 (3:31) 2:05 (5:36) 3:32 (9:08) 4:11 (13:19) 1:04 (14:23) 3:36 (17:59)
  2:53 (20:52) 2:12 (23:04) 4:59 (28:03) 5:23 (33:26) 3:14 (36:40) 0:23 (37:03)
  5. Iwona Sztranek UKS Azymut, Pabianice 37:42 +15:19 09:57
  2:51 (2:51) 2:21 (5:12) 10:55 (16:07) 2:04 (18:11) 1:18 (19:29) 3:44 (23:13)
  1:49 (25:02) 1:45 (26:47) 4:19 (31:06) 3:00 (34:06) 3:12 (37:18) 0:24 (37:42)
  K40 (4 / 4) Time Behind Time lost
  1. Agnieszka Biolik UNTS, Warszawa 26:18 02:17
  1:45 (1:45) 1:15 (3:00) 5:54 (8:54) 1:41 (10:35) 2:21 (12:56) 0:50 (13:46)
  2:26 (16:12) 2:19 (18:31) 1:27 (19:58) 2:39 (22:37) 3:20 (25:57) 0:21 (26:18)
  2. Elżbieta Golinowska HKS Azymut, Mochy 27:20 +1:02 02:30
  2:53 (2:53) 1:26 (4:19) 4:33 (8:52) 2:07 (10:59) 2:41 (13:40) 1:22 (15:02)
  2:15 (17:17) 2:25 (19:42) 1:18 (21:00) 3:35 (24:35) 2:28 (27:03) 0:17 (27:20)
  3. Anna Rosłaniec 32:12 +5:54 05:30
  3:52 (3:52) 2:48 (6:40) 4:12 (10:52) 2:15 (13:07) 3:35 (16:42) 1:00 (17:42)
  2:25 (20:07) 3:05 (23:12) 1:36 (24:48) 4:20 (29:08) 2:41 (31:49) 0:23 (32:12)
  4. Sylwia Łukaszyk UKS Dąb, Leszno 40:24 +14:06 10:03
  3:06 (3:06) 2:30 (5:36) 4:55 (10:31) 8:43 (19:14) 3:30 (22:44) 1:03 (23:47)
  3:35 (27:22) 4:32 (31:54) 2:12 (34:06) 3:22 (37:28) 2:35 (40:03) 0:21 (40:24)
  K35 (2 / 3) Time Behind Time lost
  1. Ilona Śliwczyńska Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 23:25 00:00
  1:51 (1:51) 1:13 (3:04) 3:23 (6:27) 1:37 (8:04) 3:00 (11:04) 1:00 (12:04)
  1:48 (13:52) 2:26 (16:18) 1:20 (17:38) 3:01 (20:39) 2:27 (23:06) 0:19 (23:25)
  2. Agnieszka Alabrudzińska KOS BnO, Szczecin 28:26 +5:01 04:09
  1:50 (1:50) 1:35 (3:25) 7:16 (10:41) 1:54 (12:35) 2:55 (15:30) 0:52 (16:22)
  2:08 (18:30) 2:53 (21:23) 1:19 (22:42) 3:10 (25:52) 2:14 (28:06) 0:20 (28:26)
  K21 (8 / 13) Time Behind Time lost
  1. Zuzanna Parfianowicz UNTS, Warszawa 23:43 00:23
  1:33 (1:33) 2:25 (3:58) 1:19 (5:17) 0:59 (6:16) 1:55 (8:11) 0:48 (8:59)
  0:41 (9:40) 2:08 (11:48) 1:45 (13:33) 1:38 (15:11) 0:57 (16:08) 0:55 (17:03)
  1:52 (18:55) 2:09 (21:04) 0:27 (21:31) 1:52 (23:23) 0:20 (23:43)
  2. Maria Pabich UKS Azymut, Pabianice 26:04 +2:21 00:00
  1:44 (1:44) 2:03 (3:47) 1:39 (5:26) 1:10 (6:36) 1:47 (8:23) 0:56 (9:19)
  0:49 (10:08) 2:12 (12:20) 2:01 (14:21) 1:53 (16:14) 1:10 (17:24) 1:19 (18:43)
  2:03 (20:46) 2:07 (22:53) 0:42 (23:35) 2:09 (25:44) 0:20 (26:04)
  3. Katarzyna Durzyńska HKS Azymut, Mochy 26:56 +3:13 01:00
  1:26 (1:26) 2:12 (3:38) 1:39 (5:17) 1:23 (6:40) 1:46 (8:26) 1:05 (9:31)
  0:48 (10:19) 2:25 (12:44) 1:58 (14:42) 1:45 (16:27) 1:11 (17:38) 1:21 (18:59)
  2:46 (21:45) 2:12 (23:57) 0:37 (24:34) 2:03 (26:37) 0:19 (26:56)
  4. Aleksandra Mazan 31:31 +7:48 04:04
  1:37 (1:37) 2:11 (3:48) 1:33 (5:21) 1:42 (7:03) 2:00 (9:03) 1:05 (10:08)
  0:50 (10:58) 2:33 (13:31) 2:02 (15:33) 3:15 (18:48) 1:25 (20:13) 1:41 (21:54)
  2:08 (24:02) 3:32 (27:34) 1:20 (28:54) 2:20 (31:14) 0:17 (31:31)
  5. Weronika Fortuniak UNTS, Warszawa 33:05 +9:22 05:44
  1:36 (1:36) 2:14 (3:50) 1:52 (5:42) 1:04 (6:46) 1:50 (8:36) 0:59 (9:35)
  0:47 (10:22) 2:29 (12:51) 2:08 (14:59) 2:07 (17:06) 1:12 (18:18) 1:12 (19:30)
  4:31 (24:01) 4:58 (28:59) 1:37 (30:36) 2:10 (32:46) 0:19 (33:05)
  6. Agata Olejnik UKS Orientuś, Łódź 35:30 +11:47 00:43
  2:05 (2:05) 2:58 (5:03) 2:17 (7:20) 1:19 (8:39) 2:22 (11:01) 1:11 (12:12)
  0:58 (13:10) 2:51 (16:01) 2:56 (18:57) 2:27 (21:24) 1:30 (22:54) 2:11 (25:05)
  2:47 (27:52) 3:18 (31:10) 0:50 (32:00) 3:01 (35:01) 0:29 (35:30)
  7. Aleksandra Widziewicz WKS Śląsk, Wrocław 41:10 +17:27 06:19
  1:54 (1:54) 2:30 (4:24) 3:24 (7:48) 1:13 (9:01) 2:15 (11:16) 1:25 (12:41)
  0:49 (13:30) 4:38 (18:08) 2:38 (20:46) 2:46 (23:32) 1:53 (25:25) 2:54 (28:19)
  5:02 (33:21) 3:23 (36:44) 1:05 (37:49) 2:59 (40:48) 0:22 (41:10)
  8. Joanna Puternicka KInO ORIENTOP, Wrocław 48:31 +24:48 03:07
  2:23 (2:23) 4:48 (7:11) 3:06 (10:17) 1:44 (12:01) 3:05 (15:06) 2:02 (17:08)
  1:06 (18:14) 3:59 (22:13) 3:26 (25:39) 3:24 (29:03) 2:01 (31:04) 2:05 (33:09)
  3:37 (36:46) 4:43 (41:29) 0:56 (42:25) 5:11 (47:36) 0:55 (48:31)
  K18 (5 / 5) Time Behind Time lost
  1. Alicja Grochowalska UKS Azymut, Pabianice 27:45 00:58
  1:49 (1:49) 1:41 (3:30) 1:03 (4:33) 1:19 (5:52) 3:57 (9:49) 1:08 (10:57)
  2:25 (13:22) 2:06 (15:28) 2:57 (18:25) 1:38 (20:03) 4:56 (24:59) 2:27 (27:26)
  0:19 (27:45)
  2. Julia Krempińska UKS Azymut, Pabianice 33:12 +5:27 01:44
  2:15 (2:15) 2:12 (4:27) 1:32 (5:59) 1:40 (7:39) 3:58 (11:37) 1:12 (12:49)
  3:01 (15:50) 3:10 (19:00) 2:54 (21:54) 2:08 (24:02) 4:24 (28:26) 4:06 (32:32)
  0:40 (33:12)
  3. Weronika Szkudlarska UKS Dąb, Leszno 39:50 +12:05 04:28
  2:20 (2:20) 2:11 (4:31) 1:34 (6:05) 1:41 (7:46) 7:16 (15:02) 2:08 (17:10)
  2:55 (20:05) 3:23 (23:28) 3:19 (26:47) 2:13 (29:00) 5:43 (34:43) 4:46 (39:29)
  0:21 (39:50)
  4. Emilia Piecek UKS Orientpark.pl, Iwiny 47:27 +19:42 10:02
  4:18 (4:18) 2:25 (6:43) 7:12 (13:55) 1:47 (15:42) 5:11 (20:53) 2:35 (23:28)
  2:52 (26:20) 3:37 (29:57) 2:56 (32:53) 2:37 (35:30) 6:42 (42:12) 4:54 (47:06)
  0:21 (47:27)
  5. Weronika Mol HKS Azymut, Mochy 51:03 +23:18 12:10
  2:16 (2:16) 7:58 (10:14) 2:22 (12:36) 2:30 (15:06) 5:55 (21:01) 3:06 (24:07)
  3:21 (27:28) 5:21 (32:49) 3:26 (36:15) 2:25 (38:40) 8:35 (47:15) 3:26 (50:41)
  0:22 (51:03)
  K16 (13 / 17) Time Behind Time lost
  1. Maja Kula KOS BnO, Szczecin 17:23 00:32
  2:26 (2:26) 1:11 (3:37) 0:40 (4:17) 2:08 (6:25) 0:43 (7:08) 1:40 (8:48)
  0:33 (9:21) 2:16 (11:37) 1:10 (12:47) 2:08 (14:55) 2:08 (17:03) 0:20 (17:23)
  2. Iga Mikuła KOS BnO, Szczecin 18:17 +0:54 00:18
  2:32 (2:32) 1:17 (3:49) 0:40 (4:29) 2:20 (6:49) 1:03 (7:52) 1:31 (9:23)
  0:43 (10:06) 2:02 (12:08) 1:18 (13:26) 2:41 (16:07) 1:53 (18:00) 0:17 (18:17)
  3. Daria Mikuła KOS BnO, Szczecin 19:42 +2:19 01:10
  2:28 (2:28) 2:19 (4:47) 0:37 (5:24) 2:19 (7:43) 0:47 (8:30) 1:44 (10:14)
  0:42 (10:56) 2:11 (13:07) 1:16 (14:23) 2:40 (17:03) 2:20 (19:23) 0:19 (19:42)
  4. Kaja Młynarczyk UKS Azymut, Pabianice 21:30 +4:07 01:58
  2:52 (2:52) 2:51 (5:43) 0:42 (6:25) 2:21 (8:46) 1:07 (9:53) 1:48 (11:41)
  0:39 (12:20) 2:20 (14:40) 1:41 (16:21) 2:55 (19:16) 1:55 (21:11) 0:19 (21:30)
  5. Aleksandra Szmyt HKS Azymut, Mochy 21:35 +4:12 02:10
  2:45 (2:45) 1:32 (4:17) 1:25 (5:42) 2:39 (8:21) 1:20 (9:41) 1:30 (11:11)
  0:42 (11:53) 2:17 (14:10) 1:14 (15:24) 2:44 (18:08) 3:11 (21:19) 0:16 (21:35)
  6. Marika Kozuń UKS Azymut, Pabianice 22:59 +5:36 01:24
  3:45 (3:45) 1:33 (5:18) 0:45 (6:03) 2:55 (8:58) 1:20 (10:18) 1:55 (12:13)
  0:42 (12:55) 2:26 (15:21) 1:28 (16:49) 3:16 (20:05) 2:38 (22:43) 0:16 (22:59)
  7. Estera Karkut HKS Azymut, Mochy 23:38 +6:15 02:28
  2:51 (2:51) 1:42 (4:33) 0:47 (5:20) 2:46 (8:06) 1:26 (9:32) 1:27 (10:59)
  1:24 (12:23) 2:26 (14:49) 1:30 (16:19) 4:28 (20:47) 2:33 (23:20) 0:18 (23:38)
  8. Weronika Wojtaczka MKS Paulinum, Jelenia Góra 24:32 +7:09 02:11
  3:50 (3:50) 1:47 (5:37) 0:59 (6:36) 2:57 (9:33) 1:15 (10:48) 1:28 (12:16)
  0:49 (13:05) 3:38 (16:43) 1:32 (18:15) 3:40 (21:55) 2:21 (24:16) 0:16 (24:32)
  9. Maria Hajduk HKS Azymut, Mochy 25:14 +7:51 04:34
  2:55 (2:55) 1:58 (4:53) 2:49 (7:42) 2:43 (10:25) 0:48 (11:13) 3:26 (14:39)
  0:38 (15:17) 2:22 (17:39) 1:13 (18:52) 3:02 (21:54) 2:57 (24:51) 0:23 (25:14)
  10. Emilia Murek HKS Azymut, Mochy 30:27 +13:04 06:48
  3:39 (3:39) 1:48 (5:27) 0:48 (6:15) 7:38 (13:53) 1:00 (14:53) 1:42 (16:35)
  0:48 (17:23) 2:39 (20:02) 1:37 (21:39) 5:53 (27:32) 2:36 (30:08) 0:19 (30:27)
  11. Julia Prais UKS Dąb, Leszno 34:57 +17:34 06:02
  3:37 (3:37) 2:25 (6:02) 0:47 (6:49) 4:18 (11:07) 1:09 (12:16) 2:10 (14:26)
  1:02 (15:28) 3:57 (19:25) 2:04 (21:29) 8:56 (30:25) 4:13 (34:38) 0:19 (34:57)
  12. Iga Mikołajczak UKS Dąb, Leszno 37:00 +19:37 06:40
  4:25 (4:25) 2:11 (6:36) 2:45 (9:21) 3:58 (13:19) 1:09 (14:28) 2:00 (16:28)
  1:10 (17:38) 3:58 (21:36) 1:53 (23:29) 8:53 (32:22) 4:22 (36:44) 0:16 (37:00)
  13. Joanna Złotowska WKS Śląsk, Wrocław 42:05 +24:42 14:31
  3:11 (3:11) 1:42 (4:53) 1:00 (5:53) 5:28 (11:21) 0:54 (12:15) 9:06 (21:21)
  1:01 (22:22) 4:28 (26:50) 7:36 (34:26) 4:02 (38:28) 3:21 (41:49) 0:16 (42:05)
  K14 (18 / 25) Time Behind Time lost
  1. Hanna Szczygieł MKS MOS, Wrocław 15:37 00:00
  2:52 (2:52) 0:43 (3:35) 3:12 (6:47) 2:37 (9:24) 3:24 (12:48) 0:45 (13:33)
  1:45 (15:18) 0:19 (15:37)
  2. Maja Nikołajuk UKS Orientpark.pl, Iwiny 15:48 +0:11 00:00
  2:53 (2:53) 0:50 (3:43) 3:11 (6:54) 2:56 (9:50) 3:22 (13:12) 0:48 (14:00)
  1:34 (15:34) 0:14 (15:48)
  3. Hanna Kuciel MKS MOS, Wrocław 16:12 +0:35 00:48
  2:41 (2:41) 0:44 (3:25) 3:14 (6:39) 3:39 (10:18) 3:16 (13:34) 0:47 (14:21)
  1:34 (15:55) 0:17 (16:12)
  4. Weronika Klecha HKS Azymut, Mochy 17:06 +1:29 00:19
  3:02 (3:02) 0:44 (3:46) 3:36 (7:22) 2:53 (10:15) 3:41 (13:56) 0:51 (14:47)
  1:58 (16:45) 0:21 (17:06)
  5. Olga Kraszewska MKS MOS, Wrocław 18:13 +2:36 01:03
  3:16 (3:16) 1:17 (4:33) 3:16 (7:49) 3:23 (11:12) 4:03 (15:15) 1:04 (16:19)
  1:36 (17:55) 0:18 (18:13)
  6. Wiktoria Dutkiewicz MKS Paulinum, Jelenia Góra 18:19 +2:42 01:14
  4:24 (4:24) 0:43 (5:07) 3:38 (8:45) 3:10 (11:55) 3:33 (15:28) 0:47 (16:15)
  1:46 (18:01) 0:18 (18:19)
  7. Julia Staniec MKS MOS, Wrocław 18:36 +2:59 00:27
  3:31 (3:31) 1:15 (4:46) 3:31 (8:17) 3:23 (11:40) 3:41 (15:21) 0:56 (16:17)
  1:58 (18:15) 0:21 (18:36)
  8. Sonia Szeliga UKS Orientpark.pl, Iwiny 19:29 +3:52 01:45
  3:27 (3:27) 1:46 (5:13) 3:16 (8:29) 3:38 (12:07) 4:23 (16:30) 0:53 (17:23)
  1:47 (19:10) 0:19 (19:29)
  9. Aleksandra Kamińska MKS Paulinum, Jelenia Góra 19:47 +4:10 01:20
  4:23 (4:23) 1:04 (5:27) 3:36 (9:03) 3:21 (12:24) 4:25 (16:49) 0:45 (17:34)
  1:53 (19:27) 0:20 (19:47)
  10. Julia Lewkowicz MKS Paulinum, Jelenia Góra 19:52 +4:15 02:25
  3:52 (3:52) 2:07 (5:59) 4:14 (10:13) 3:06 (13:19) 3:50 (17:09) 0:41 (17:50)
  1:43 (19:33) 0:19 (19:52)
  11. Lena Kurasińska HKS Azymut, Mochy 20:14 +4:37 02:09
  3:28 (3:28) 0:56 (4:24) 3:33 (7:57) 3:13 (11:10) 6:10 (17:20) 0:54 (18:14)
  1:42 (19:56) 0:18 (20:14)
  12. Martyna Durka MKS Paulinum, Jelenia Góra 21:25 +5:48 04:04
  5:29 (5:29) 2:07 (7:36) 4:20 (11:56) 2:58 (14:54) 3:38 (18:32) 0:49 (19:21)
  1:46 (21:07) 0:18 (21:25)
  13. Julia Halewicz UKS Orientpark.pl, Iwiny 22:45 +7:08 04:46
  3:22 (3:22) 1:10 (4:32) 3:13 (7:45) 3:53 (11:38) 8:18 (19:56) 0:58 (20:54)
  1:33 (22:27) 0:18 (22:45)
  14. Weronika Marciniak MKS MOS, Wrocław 24:42 +9:05 04:12
  3:26 (3:26) 1:43 (5:09) 3:50 (8:59) 4:21 (13:20) 7:43 (21:03) 1:10 (22:13)
  2:11 (24:24) 0:18 (24:42)
  15. Zofia Nowak KS Hades, Poznań 27:39 +12:02 03:31
  5:28 (5:28) 1:18 (6:46) 4:29 (11:15) 4:27 (15:42) 8:06 (23:48) 1:19 (25:07)
  2:10 (27:17) 0:22 (27:39)
  16. Oliwia Ciastoń MKS MOS, Wrocław 28:39 +13:02 05:14
  3:51 (3:51) 1:51 (5:42) 7:00 (12:42) 4:37 (17:19) 7:45 (25:04) 1:06 (26:10)
  2:12 (28:22) 0:17 (28:39)
  17. Martyna Hetnar No club 57:11 +41:34 19:14
  11:51 (11:51) 10:01 (21:52) 5:50 (27:42) 14:16 (41:58) 9:56 (51:54) 2:06 (54:00)
  2:52 (56:52) 0:19 (57:11)
  Amelia Jabłońska MKS MOS, Wrocław MP
  3:45 (3:45) 1:15 (5:00) – (–) – (19:40) 3:48 (23:28) 0:58 (24:26)
  1:53 (26:19) 0:17 (26:36)
  K12 (14 / 19) Time Behind Time lost
  1. Magdalena Kaźmierczak HKS Azymut, Mochy 15:19 00:59
  1:32 (1:32) 2:14 (3:46) 1:21 (5:07) 1:56 (7:03) 5:26 (12:29) 0:47 (13:16)
  1:45 (15:01) 0:18 (15:19)
  2. Milena Miś HKS Azymut, Mochy 17:15 +1:56 02:04
  1:31 (1:31) 4:49 (6:20) 1:34 (7:54) 1:55 (9:49) 4:53 (14:42) 0:39 (15:21)
  1:38 (16:59) 0:16 (17:15)
  3. Hanna Paterek HKS Azymut, Mochy 20:42 +5:23 02:20
  2:04 (2:04) 3:31 (5:35) 1:40 (7:15) 4:14 (11:29) 6:21 (17:50) 0:44 (18:34)
  1:48 (20:22) 0:20 (20:42)
  4. Martyna Nikołajuk UKS Orientpark.pl, Iwiny 20:52 +5:33 05:20
  1:59 (1:59) 6:21 (8:20) 1:31 (9:51) 3:32 (13:23) 4:01 (17:24) 1:16 (18:40)
  1:57 (20:37) 0:15 (20:52)
  5. Michalina Wysocka MKS MOS, Wrocław 21:38 +6:19 03:51
  1:38 (1:38) 4:14 (5:52) 4:39 (10:31) 2:39 (13:10) 5:19 (18:29) 1:05 (19:34)
  1:47 (21:21) 0:17 (21:38)
  6. Amelia Bohne HKS Azymut, Mochy 22:49 +7:30 05:05
  1:58 (1:58) 2:37 (4:35) 2:37 (7:12) 2:08 (9:20) 9:41 (19:01) 1:23 (20:24)
  2:03 (22:27) 0:22 (22:49)
  7. Karolina Szafran MKS MOS, Wrocław 24:16 +8:57 05:53
  3:41 (3:41) 4:11 (7:52) 5:27 (13:19) 2:33 (15:52) 4:39 (20:31) 1:04 (21:35)
  2:17 (23:52) 0:24 (24:16)
  8. Oliwia Hetnar UKS Orientpark.pl, Iwiny 27:50 +12:31 10:16
  4:25 (4:25) 10:25 (14:50) 1:24 (16:14) 3:38 (19:52) 4:43 (24:35) 1:01 (25:36)
  1:58 (27:34) 0:16 (27:50)
  9. Weronika Seweryn HKS Azymut, Mochy 29:29 +14:10 08:24
  6:11 (6:11) 3:18 (9:29) 1:45 (11:14) 4:59 (16:13) 9:37 (25:50) 1:15 (27:05)
  2:09 (29:14) 0:15 (29:29)
  10. Julia Muchaczow 34:15 +18:56 10:01
  9:41 (9:41) 2:54 (12:35) 2:19 (14:54) 3:51 (18:45) 8:35 (27:20) 1:26 (28:46)
  5:06 (33:52) 0:23 (34:15)
  11. Kornelia Kulka UKS Orientpark.pl, Iwiny 37:44 +22:25 14:23
  6:19 (6:19) 14:47 (21:06) 1:36 (22:42) 4:14 (26:56) 6:19 (33:15) 1:14 (34:29)
  2:56 (37:25) 0:19 (37:44)
  12. Lena Jachimowicz WKS Śląsk, Wrocław 42:21 +27:02 06:44
  3:20 (3:20) 9:28 (12:48) 3:27 (16:15) 8:51 (25:06) 11:03 (36:09) 1:55 (38:04)
  3:44 (41:48) 0:33 (42:21)
  Marta Gołebiowska MP
  – (–) – (5:36) 2:42 (8:18) 4:02 (12:20) 7:42 (20:02) 1:30 (21:32)
  2:31 (24:03) 0:27 (24:30)
  Marta Rosiek MP
  – (–) – (11:22) 6:15 (17:37) – (–) – (41:34) 2:07 (43:41)
  2:30 (46:11) 0:31 (46:42)
  K10N (1 / 1) Time Behind Time lost
  1. Abigail Jaros UKS Azymut, Pabianice 42:54 00:00
  6:08 (6:08) 8:14 (14:22) 4:02 (18:24) 6:35 (24:59) 10:50 (35:49) 6:21 (42:10)
  0:44 (42:54)
  K10 (3 / 3) Time Behind Time lost
  1. Hanna Pabich UKS Azymut, Pabianice 22:13 00:00
  2:32 (2:32) 3:31 (6:03) 2:18 (8:21) 5:44 (14:05) 5:08 (19:13) 2:39 (21:52)
  0:21 (22:13)
  2. Sara Lorenc UKS Azymut, Pabianice 26:58 +4:45 04:19
  3:01 (3:01) 7:45 (10:46) 2:23 (13:09) 5:40 (18:49) 5:04 (23:53) 2:43 (26:36)
  0:22 (26:58)
  Maja Ładomirska MP
  9:40 (9:40) – (–) – (14:54) – (–) – (28:48) 5:02 (33:50)
  0:22 (34:12)
  Długa (3 / 4) Time Behind Time lost
  1. Katarzyna Parfianowicz 38:06 00:38
  1:16 (1:16) 2:40 (3:56) 1:42 (5:38) 1:22 (7:00) 3:16 (10:16) 4:01 (14:17)
  3:20 (17:37) 2:04 (19:41) 2:14 (21:55) 1:59 (23:54) 3:25 (27:19) 1:26 (28:45)
  3:40 (32:25) 2:12 (34:37) 3:04 (37:41) 0:25 (38:06)
  2. Adam Parfianowicz 50:17 +12:11 11:15
  1:51 (1:51) 2:01 (3:52) 1:43 (5:35) 3:26 (9:01) 3:47 (12:48) 4:25 (17:13)
  3:18 (20:31) 2:11 (22:42) 2:17 (24:59) 1:44 (26:43) 3:21 (30:04) 1:17 (31:21)
  8:46 (40:07) 6:33 (46:40) 3:09 (49:49) 0:28 (50:17)
  3. Marcin Parfianowicz 57:51 +19:45 11:10
  2:03 (2:03) 2:26 (4:29) 2:16 (6:45) 6:36 (13:21) 3:41 (17:02) 6:15 (23:17)
  3:42 (26:59) 5:43 (32:42) 3:47 (36:29) 2:37 (39:06) 4:46 (43:52) 2:12 (46:04)
  4:03 (50:07) 2:35 (52:42) 4:41 (57:23) 0:28 (57:51)
  10R (5 / 8) Time Behind Time lost
  1. Nina Skóra 24:28 00:45
  2:55 (2:55) 4:47 (7:42) 2:16 (9:58) 6:00 (15:58) 4:51 (20:49) 2:38 (23:27)
  1:01 (24:28)
  2. Ida Jurczyk 30:04 +5:36 03:40
  5:01 (5:01) 5:52 (10:53) 2:26 (13:19) 5:43 (19:02) 5:14 (24:16) 4:58 (29:14)
  0:50 (30:04)
  3. Joanna Grzegorczyk No club 1:07:15 +42:47 08:12
  7:24 (7:24) 10:25 (17:49) 6:35 (24:24) 12:58 (37:22) 16:31 (53:53) 11:47 (1:05:40)
  1:35 (1:07:15)
  4. Stanisław Staniszewski No club 1:08:09 +43:41 08:03
  7:23 (7:23) 10:28 (17:51) 6:35 (24:26) 12:59 (37:25) 16:28 (53:53) 12:08 (1:06:01)
  2:08 (1:08:09)
  Jakub Kosiak MP
  – (–) – (27:56) 8:16 (36:12) 14:26 (50:38) 16:27 (1:07:05) 6:02 (1:13:07)
  0:54 (1:14:01)

Created by MeOS 3.7SD.1221: 10.04.2021 17:41:01


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *