Kategorie
Aktualności Dotychczasowe zawody Live TDŚ 2021 TDŚ 2021

Listy startowe

Poniżej godzinowe i klubowe listy startowe. Prosimy o zapoznanie się harmonogramem i o jego przestrzeganie.

Godzinami

Godziny startu E1 – Czaple (Sobota 10.04.2021)
9:45-10:00MARCIN MACIEJEWSKI, PAULINA ŚWISTACZ GRZYWA, ADAM GONCZAREK, KAROL PAPAŁA, JUSTYNA PANASZEK, ARTEMIS WROCŁAW
10:00 -10:40PAULINUM JELENIA GÓRA
10:40-10:50ROSŁANIEC ANNA, ZIMOŃ PAWEŁ, PIETKIEWICZ WALDEMAR, JUSTYNA LEWANDOWSKA, EDWARD BARTKOWIAK
10:50 -11:00ORIENTOP (4), ENERGETYK DYCHÓW(3)
11:00-11:20KOS BnO SZCZECIN
11:20-11:40WARSZAWA IND (2), UNTS WARSZAWA(9), OK SPORT(1), TEAM 360(4)
11:40-12:20HKS AZYMUT MOCHY
12:20 -12:30KU WAT WARSZAWA(2) , AZYMUT 45 GDYNIA(1), PAWEŁ JANKOWIAK
12:30-12:40HADES POZNAŃ
12:40-13:00ORIENTPARK
13:00-13:25PRZERWA
13:25-13:30ORIENTUŚ/GRUNWALD (A, M. OLEJNIK)
13:30-14:00AZYMUT PABIANICE
14:00-14:20SP17 WROCŁAW
14:20-14:45WAWEL KRAKÓW
14:45-15:00WKS ŚLASK WROCŁAW, PIOTR CYCH
15:00-15:20MOS WROCŁAW
15:20-15:25SPARTA CZYŻOWICE
15:25-15:40 DĄB LESZNO
Godziny startu Skalny Sprint – Lwówek (Sobota 10.04.2021)
9:45-10:00VACAT
10:00-10:20ORIENTPARK
10:20-10:45AZYMUT PABIANICE
10:45-11:00SP17 WROCŁAW
11:00 -11:05ORIENTUŚ/ GRUNWALD
11:05-11:30WAWEL KRAKÓW
11:30-11:45WKS ŚLASK WROCŁAW, PIOTR CYCH
11:45-12:00MOS WROCŁAW
12:00-12:10SPARTA CZYŻOWICE
12:10-12:20DĄB LESZNO
12:20-13:00PRZERWA
13:00-13:30PAULINUM JELENIA GÓRA
13:30-13:40ROSŁANIEC ANNA, ZIMOŃ PAWEŁ, PIETKIEWICZ WALDEMAR, JUSTYNA LEWANDOWSKA, EDWARD BARTKOWIAK , GONTARZ WOJCIECH
13:40-13:50ORIENTOP(4), ENERGETYK DYCHÓW(3)
13:50-14:10KOS BnO SZCZECIN
14:10-14:30WARSZAWA IND(3), UNTS WARSZAWA(9), OK. SPORT WARSZAWA(1), TEAM 360(4)
14:30-15:00HKS AZYMUT MOCHY
15:00-15:05KU WAT WARSZAWA(2),AZYMUT 45 GDYNIA(1), PAWEŁ JANKOWIAK
15:05-15:15HADES POZNAŃ
12:50-13:10ORIENTPARK
Godziny startuE2 – Suszki (Niedziela 11.04.2021)
9:00- 9:30 AZYMUT PABIANICE
9:30-9:35PAWEŁ JANKOWIAK, MARCIN MACIEJEWSKI, JUSTYNA LEWANDOWSKA ,JUSTYNA PANASZEK, WALDEMAR PIETKIEWICZ, ANNA ROSŁANIEC, EDWARD BARTKOWIAK
9:35-9:55TEAM 360 360(4),OK SPORT (1), UNTS(9), ind.W-wa(3)
9:55-10:10KOS BnO SZCZECIN,
10:10-10:20HADES POZNAŃ
10:20-10:30ORIENTUŚ/ GRUNWALD(2), ORIENTOP W-w (4), KU AZS WAT W-wa (2)
10:30-10:55WAWEL KRAKÓW
10:55-11:05Polewski Dariusz, ARTEMIS (2), ENERGETYK DYCHÓW(5), SPARTA CZYŻOWICE(5)
11:05-11:30HKS AZYMUT MOCHY
1130 -1140DĄB LESZNO
11:40-11:55MOS WROCŁAW
11:55-12:10WKS Śląsk Wrocław +Piotr Cych
12:10-12:40MKS PAULINUM JELENIA GÓRA +Zimoń Paweł
12:40-12:5023 PA
12:50-13:10ORIENTPARK

Klubami

Nazwa klubuGodz. startu
EtapE1SprintE2
DARIUSZ
POLEWSKI
/
/
10:55/
11:05
23 PA
BOLESŁAWIEC
/
/
12:40/
12:50
Wojciech
Gontarz
/
13:30/
13:40
/
PANASZEK
JUSTYNA
09:45/
10:00
/
09:30/
09:35
MARCIN
MACIEJEWSKI
09:45/
10:00
/
09:35/
09:55
KS ARTEMIS
WROCŁAW
09:45/
10:00
/
10:55/
11:05
PAULINA
ŚWISTACZ-GRZYWACZ
09:45/
10:00
/
/
ADAM
GONCZAREK
09:45/
10:00
/
/
KAROL
PAPAŁA
09:45/
10:00
/
/
MKS PAULINUM
JELENIA GÓRA
10:00/
10:40
13:00/
13:30
12:10/
12:40
ROSŁANIEC
ANNA
10:40/
10:50
13:30/
13:40
09:30/
09:35
PIETKIEWICZ
WALDEMAR
10:40/
10:50
13:30/
13:40
09:30/
09:35
JUSTYNA
LEWANOWSKA
10:40/
10:50
14:00/
14:10
09:30/
09:35
EDWARD
BARTKOWIAK
10:40/
10:50
13:30/
13:40
09:35/
09:55
ZIMOŃ
PAWEŁ
10:40/
10:50
13:30/
13:40
12:10/
12:40
ORIENTOP
WROCŁAW
10:50/
11:00
13:40/
13:50
10:20/
10:30
ENERGETYK
DYCHÓW
10:50/
11:00
13:40/
13:50
10:55/
11:05
KOS BnO
SZCZECIN
11:00/
11:20
13:50/
14:00
09:55/
10:10
PAWEŁ
JANKOWIAK
11:20/
11:40
14:10/
14:30
09:30/
09:35
OK SPORT
WARSZAWA
11:20/
11:40
14:10/
14:30
09:35/
09:55
TEAM 36011:20/
11:40
14:10/
14:30
09:35/
09:55
UNTS WARSZAWA11:20/
11:40
14:10/
14:30
09:35/
09:55
WARSZAWA IND.11:20/
11:40
14:10/
14:30
09:35/
09:55
HKS AZYMUT
MOCHY
11:40/
12:20
14:30/
15:00
11:05/
11:30
KU WAT
WARSZAWA
12:20/
12:30
15:00/
15:05
10:20/
10:30
AZYMUT 45
GDYNIA
12:20/
12:30
14:10/
14:30
/
HADES
POZNAŃ
12:30/
12:40
15:05/
15:15
10:10/
10:20
ORIENTPARK
IWINY
12:40/
13:00
10:00/
10:20
12:50/
13:10
ORIENTUŚ/GRUNWALD13:25/
13:30
11:00/
11:05
10:20/
10:30
AZYMUT
PABIANICE
13:30/
14:00
10:20/
10:45
09:00/
09:30
SP 17
WROCŁAW
14:00/
14:20
10:45/
11:00
/
WAWEL
KRAKÓW
14:20/
14:45
11:05/
11:30
10:30/
10:55
PIOTR
CYCH
14:45/
15:00
11:30/
11:45
11:55/
12:10
WKS ŚLASK
WROCŁAW
14:45/
15:00
11:30/
11:45
11:55/
12:10
MKS MOS
WROCŁAW
15:00/
15:20
11:45/
12:00
11:40/
11:55
SPARTA
CZYŻOWICE
15:20/
15:25
12:00/
12:10
10:55/
11:05
DĄB
LESZNO
15:25/
15:40
12:10/
12:20
11:30/
11:40